1 Kazak 4 Farklı KullanımYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Tek bir kırmızı kazak ile 4 farklı kombin yapmanın ve bu sayede farklı günlere aynı parça ile farklı tarzlarla damga vurmanın imkansız olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Yeterince doğru parçaları seçtiğiniz takdirde anında size pratik kombinler sunan tek bir kırmızı kazak ile neredeyse tüm haftayı tamamlayabilir, bir yandan da sokak modasının bu sene en çok kullandığımız parçalarını uyumlu bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Kazak Modelleri Kazak Modelleri
Vazgeçilmezimiz jeanlar
Bu sene mom jean adı ile kendini sokaklarda her köşe başında gösteren kısa boy, dar paça geniş kalça kesimine sahip 80’ler modasını çağrıştıran jean modelleri kırmızı bol ve dökümlü boğazlı kazak modelleri ile kullanılmak için oldukça ideal.

Kazak Modelleri
Elinize alacağınız deri ve modern bir çanta ile bu nostaljiyi yenilikle kesiştirebilir, kahverengi deri botlarınızı ise ayakkabılığınızdan çıkararak hemen bu kombine ekleyebilirsiniz. Dilerseniz kırmızı ojeler ile kırmızı kazağınızla uyum yakalayabilir, dilerseniz siyah bir güneş gözlüğü de kullanarak daha sportif bir hava yaratabilirsiniz.

Kazak Modelleri
Farklı alt parçalara devam
Kışın en çok tercih ettiğimiz diğer parçaların başında kumaş pantolonlar, siyah taytlar ve kışlık shortlar gelmekle birlikte bu parçaların hepsini pratiklik konusunda iddialı olan dökümlü 2017 kazak modelleri ile rahatça kullanabilirsiniz.

Kazak Modelleri
Kumaş pantolonların dilerseniz ön kısımda hafifçe içine sokabileceğiniz kırmızı kazağınızı dilerseniz ayakkabılarınıza uygun kahverengi deri bir kemer ile birlikte kullanabilirsiniz.
Siyah taytlar ise çok daha modern bir tarz oluşturmakla birlikte kırmızı kazağınıza baştan aşağı farklı bir hava katacaktır. Zımbalı botlarla birlikte kullanabileceğiniz bu sokak modası tarzları arasında sık gördüğümüz kombin ise daha sportif ofis şıklığı ya da hafta sonu randevuları için ideal bir seçenek oluşturmaktadır.
Kışlık şortların ise boyu haricinde kalın kumaş pantolanlar ile kullandığınız tüm parçaları rahatça kullanabilmenize olanak tanıyan uyumlu bir havası olacaktır.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*