2017 Grammy Ödülleri’nin En Çok Dikkat Çeken Ünlülerini SeçtikYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

2017 Grammy Ödül Töreni’nden Nefes Kesen Kesitler

Kadrajların hangi yöne dönse ilginç bir kombin yakalamayı başardığı olay gece 2017 Grammy Ödül Töreni hala moda dünyasında yarattığı çarpıcı izler ile kendinden bahsettirmeye devam ediyor. Ünlülerin şıklık ve şıklık kadar da sıra dışılık yarışına girdiği geceden en ilgi çeken görüntüleri sizler için derledik.

Sıra dışılığın marka ismi

Grammy 2017

 

Sıra dışı demişken akla elbette ilk olarak gelen isim popun divası Lady Gaga oluyor. Adının bu ününe uygun bir görüntü çizmeyi elden bırakmayan Gaga oldukça cesur bir göğüs dekoltesi taşısa da bu dekolteyi alıştığımız gibi yaka kısmından değil göbek kısmından vererek tüm dikkatleri üzerine çekmeyi ve gecenin en çok konuşulan isimlerinden biri olmayı başardı.

Zümrüt zenginliği

Grammy 2017

Geçtiğimiz sene kaybettiği eşini ne kadar özlediğini gece boyu anlatması ile dikkatleri çeken Celine Dion, bir zamanların parlayan yıldızı olsa da hala ayakta olduğunu gösteren lüks bir zarafet ortaya koydu. Zümrüt yeşilinin parlak dokumalarla buluşturulduğu elbisesi geceye modern bir hava kattı. Zuhair Murad tasarımı elbisesi ise aynı anda ortaya koyduğu derin bacak ve göğüs yırtmaçları ile göz doldurdu.

Başarılı trendler

Grammy 2017

Lea Michele’in Roberto Cavalli imzalı iki parçalı kıyafetini gecenin en beğenilenlerinden biri oldu. Ancak makyajının yapıma sabahtan başlandığını ve kontürlemesinin 10 saat sürdüğünü açıklayan ünlü ismin makyajı, hem renkleri hem de tarzı ile hayal kırıklığı yarattı.

Çift gelenler

Grammy 2017

Roberto Cavalli tasarımları içindeki Chrissy Teigen ve John Legend çift olarak katıldıkları gecede her zaman olduğu gibi uyumlu ve elegan bir tavır çiziyorlar. Jay-Z ileeşi  Beyonce ise geceyi bir küçük misafir ile birlikte tamamlayan çiftlerden. Hamile olmasına uygun kırmızı payetli elbisesi ile Beyonce şıklığından taviz vermiyor ve beğenileri kazanıyor.

Gecenin ilginci

Grammy 2017

Tom Ford imzalı Katy Perry elbisesi sanatçının dinlenme rekorları kıran yeni albümünün tarzını yansıtan bir konseptte dizayn edilmiş. Sahen performansı büyük alkış alan sanatçının kırmızı halı kombini için ne yazık ki aynı şey söylenmedi.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*