2017 Güneş Gözlükleri Modası Hala Keşfetmemiş Olanlara Özel ModellerYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

2017 Güneş Gözlükleri Modellerinde Son Trendler

Güneş gözlüklerini yavaş yavaş raflardan çıkarmaya başladığımız bahar günlerinde 2017 modasının kendine has detayları bu defa da gözlük modellerinde karşımıza çıkıyor. Güneş gözlüklerinde gözlük üstünden tek parça hat ile sağlanan bağlantı detayı sezonun en moda gözlüklerinin en belirgin detayı olurken, sizleri ünlü isimlerden ilham alan tasarım örnekleri ile yazı karşılamak bekliyor.

2017 günes gozlukleri modasi

Ünlülerin tercihi

Olivia Palermo ile tanıdığımız 2017 gözlük trendinde burun bağlantısı olmayan ve gözlüğün iki camının birbirine üstten bir parça ile bağlanması sağlanan yenilikçi bir tasarım örneği görüyoruz. Bu trendi Palermo ile tanısak da vitrinlerde bu tasarım çizgisine ait birçok farklı tarz ve renk bulmak da mümkün. 2017 gözlükleri sizce de oldukça özgün görünmüyor mu?

2017 günes gozlukleri modasi

Benzer tasarım fikrinden yola çıkılarak metalik renklerin sezon trendi olmasından faydalanan modacılar hemen fırsattan istifade iki tarzı bir araya getiriyor. Gözlüklerde üstten bağlantı sağlanan  bu özgür modeller, metalik renklerin keskin ve mesafeli duruşu ile birleşerek bakışlarınızı bir anda havalı bir hale getiriyor.

2017 günes gozlukleri modasi

Kedi gözler

Sezonun bir diğer trendi ise nostaljik senelerden çıkıp geliyor. Bizlere çerçeve yönünden 50’ler modasını hatırlatan bu kedi göz camlarında ise 2017 ‘nin modern mat dokusu kullanılmış.

Camlarda yarı geçirgenlik olan bu modellere ise tam yansıtıcı camlarla alternatif sunuluyor. Bu alternatifler ise metalin soğukluğunu havalı duruşu için kullanmak isteyen asil  kadınlar için oldukça uygun buluyoruz.

2017 günes gozlukleri modasi

Modernliğin geçmişin tozlu tarzını alıp bir anda parlak bir hal almasını sağladığı gözlük modellerinde ne kadar nostaljik tarzlardan ilham alınsa da günümüz dokunuşları olmadan olmuyor. Kraliyet ailesinin asil aksesuarlarını hatırlatan bu tarzda gözlüklerin üst köşesindeki çekiklik biraz daha dikleştiriliyor.

2017 günes gozlukleri modasi

Gözlük camlarında yine yansıtıcı metal renkler kullandığını görmemizin yanında fildişi, pembe ve siyah renklerinin bir arada kullanılması pastel bir sadelik kazandırıyor.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*