2017 İlkbahar-Yaz Sezonunun En Trend AyakkabılarıYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Sezonu gözdesi olmayı başaran ayakkabı modelleri

Ayakkabılar özellikle biz kadınların vazgeçilmezleri. Her kombin için bi ayakkabı giyip geçemeyiz. Bir ayakkabıyı birçok kombinde ve birçok yere uygun giyinmeyi severiz. Bu sezon trend ayakkabılar neler, nerelerde ne tarz ayakkabılar giyilir beraber inceleyelim.

gozde ayakkabilar

Botlar

İlkbaharda özellikle havaların serin ancak güneşli olduğu günler çizme giymek istemeyiz. Özellikle topuk kısımları işlemeli, renkli ancak sade botlar ister günlük kombininzde ister akşam kombininizde kurtarıcınız olacaktır.

gozde ayakkabilar

 

Burnu Açık Botlar
İlkbaharın son günlerinde özellikle tercih edilen bot görünümlü ayakkabılar ayağınızı sarıp bileğinizi kavradığı için ince topuk dahi olsa göründüğünden çok daha rahattır. Oldukça şık olan bu ayakkabılar sade bir kombin altına kurtarıcınız olabilir. Bu sezon bolca göreceğimiz botlar hem sokak hem de gece modasını süsleyecekler.

gozde ayakkabilar

Babetler
Bir çoğumuzun vazgeçilmezidir babetler. Özellikle rahatına düşkün ve şık olmak isteyen kadınların kombinlerin baş tacıdır. Pastel tonlarında ve işlemeli, dantel görünümlü teninizi açığa çıkaracak babetler oldukça rahat olup tüm kombinlerinizle şık duracaktır.

gozde ayakkabilar

Yazın Habercisi Sandaletler
Yaz boyunca rahat ve şık olmayı seven tüm kadınların ilk tercihi kesinlikle sandaletlerdir. Bu sezon kıyafetlerde olduğu gibi sandaletlerde de dantel deseni ön plandadır. Özellikle deri sandaletler her kıyafetinize uygun olup sizi rahat ve şık bir görünüme kavuşturacaktır. Sandaletlerde bu sene birkaç sene öncesinden hatırladığımız bilekten bağcık modasının geri döndüğünü ancak hala kalın bantlı sandaletlerin rahatlığından da vazgeçilemediğini hatırlatmamızda fayda var.

gozde ayakkabilar

Son Olarak Terlikler

Kuşkusuz en rahat ayakkabı çeşiti terliklerdir. Bu sezon açık veya parmak arası terlikler yerine ön bakıs açısından babeti andıran terlikler göz önünde. Babet görünümündeki terliklerde özellikle çiçek ve dantel desenleri, baskıları kullanılması daha renkli ve cıvıl cıvıl bi görüntü elde ederken kombinlerinize de renk katacaktır.

 

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*