2017 Moda Önerileri Ve KreasyonlarYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Bu yıl yeni başlayan moda tanıtımları için kış aylarından başlandı. Uzun elbiselerin ve desenli kumaşların ön planda görüldüğü yeni yıl kreasyonlarında farklı renkler bir arada kullanılacağa benziyor. Siyah beyaz her zaman olduğu gibi her zamanın ve her sezonun rengi olarak kalmaya devam edecek. 2017 modası içinde siyah beyaz grafik tasarım modellerini anımsatacak tarzda karşımızda olacak. Bu renk geçişlerinin kullanım biçimine göre kıvrımlarınızı vurgulaması ya da dikkat çekmek istediğiniz noktaları öne çıkarması ile siyah beyaz kombini zirvedeki yerini koruyacak.

siyah beyaz kombin

Ceketler ve paltoların kullanım alanının geniş olması nedeniyle çok alanda farklı tasarıma katılan bir parçadır. Bu nedenle yeni yılın trend tasarımları arasında kadınsı yönlerinizi vurgulayan ve duruşuyla ciddiyet katan kruze ceket ve anorak kabanlar sizi ve stilinizi ısıtacak ölçüde samimi bir çizgiye taşıyacak.

anorak kaban

2017 Modasının Yeni Renkleri

2017 modası renkleri sizi ve içinizi kıpır kıpır edecek güzellikte karışımları bir araya getiriyor. Renklerin kullanımı sayesinde kombin yapmak da kolay olacak gibi düşünülebilir. Giysileriniz arasındaki renklerin biri ya da birkaçı ile ayakkabı ve çantanızı tamamlayabilir, kolayca diğer parçalarla da uyumu yakalayabilirsiniz. Ancak özellikle kış sezonu içinde fark edilen geriye dönüş ve eski zaman modası şeklinde bohem stiline ağırlık verilmektedir.
2017 giysileri

Desenli ve örme şal ve palto desenleri ile benzer modelli çanta kombinleri, kısa kadife etek altına uzun çizme  modelleri ile sevilen görüntüler görülecek. Jean modası da oldukça iddialı geliyor ve yaz kış varlığını hissettiriyor. Jean üzerine çekilen tüylü botlarla kış sezonu vurgulanırken, jean şort altına uzun çizme ve kısa mont modeli kombinler de çok beğeniliyor.

kışlık giyim türleri

Yeni renkleri içinde nil yeşili, yağ yeşili gibi tonlamalarıyla yeşil renk, pastel ve pudra tonlamalarıyla pembe renk, saks mavisi ve bebek mavisi gibi tonlamalarıyla da mavi renkleri görebileceksiniz. Fuşya ve hardal tonlarının da estiği 2017 modası kreasyon tanıtımlarında renkler iç açtı. Sevilen tarz ve önerileri dikkate alarak geçireceğiniz 2017 yılı oldukça hoş ve zarif hanımların podyumu halini alacak gibi…

giyim tarzları

Moda ikonlarının yeni yıl ile birlikte yapacağı kombinleri gözden geçirerek gardırobunuzu yenileyebilirsiniz. Ayakkabılarda da çeşitli model ve renklerin hakim olduğu vitrinlerde her kıyafetinize bir ayakkabı seçmek isteyeceksiniz. Hepsi birbirinden güzel renk ve modelle kadınların tutkulu parçası ayakkabı en iyi kombin tamamlayıcıdır. Tabi bunu takip eden parça çanta olacaktır, kaldı ki elinizde olması görülmesi açısından en büyük unsur olarak öne çıkmasına sebep olur.

Kış Modası

Bu gerekçeler bir arada düşünüldüğünde elbise, palto, ayakkabı, çanta başlıcaları olmak üzere gözlük, şapka, eldiven hatta tokalarınızda bile yeni renk ve modellere bayılacaksınız. Vitrinleri evinize taşımak için sabırsızlandığınızı biliyoruz, modanın takipçileri olarak önerileri dikkate alırsanız daima şık kalacaksınız.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*