2017 Modasında Kadınları Neler BekliyorYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

2017 Modası nasıl olacak? Bu soru özellikle modayı takip eden trend düşkünü bayanların en çok merak ettikleri sorulardan biri. Modayı takip edenler bilirler ki tasarımcılar zaman zaman geçmişten izler taşıyan tasarımlara ağırlık verirler. Öyle görünüyor ki 2017 ağırlıklı olarak 80’lerin izlerini taşıyacak. Tasarımlar daha çok bayanların rahat kıyafetlerle buluşacakları bir sezonu haber veriyor.
2017 Kadın Modası
Canlı renkler ve daha uzun kumaşlar 80’lerin izlerini taşıyan hatlarla sunulacak. Modayı takip edenler için ilginç bir sezon olacağa benziyor. Yapılan tanıtımlarda bu esintileri şimdiden görmek mümkün. Podyumlarda sergilenen kıyafetler zarif, hafif ve rahat kıyafetlerden oluşuyor. Hem kumaşlar hem de tasarımlar bu yönde hazırlanmışa benziyor. Hatları çok fazla belli etmeyen ancak dekoltelerin de yer aldığı kıyafetler şimdiden podyumlardan bayanların beğenilerine sunulmaya başlandı.
Geçtiğimiz yaz ayınca omuzların açıldığını görmüştük. Sonbahar ve kış ayları ile birlikte 2017 modası omuzların uzadığı bir yıl olacak. Montlarda kalıplar genişleyerek konfor ön planda tutulacak. Konforun temsilcisi yumuşak kumaşlar daha ağırlıklı uygulanacak. Ayrıca zerafetin kumaşa yansımış hali kadifeleri lila renkte görmemiz pek sürpriz olmayacak gibi.
Lila Rengi Kabanlar - 2017 Modası
2017 modalarının tanıtımı için yapılan defilelerde kumaşların bileklere kadar uzandığını gördük. 2017 ile birlikte vücut hatlarını belli etmeyen zarif ve rahat kıyafetler bayanları süsleyecek gibi görünüyor. Canlı ve havalı renkler, bol ve rahat kıyafetler, bileklere kadar uzanan yumuşak kumaşlar bize farklı bir yaşatacak gibi.

Kış mevsiminde 2017 modası ile birlikte vahşi doğaya açılmaya hazır olun. Kış aylarında bayanların üzerinde vahşi kedi tarzını yansıtan kıyafetler görebilirsiniz.
Vahşi Kedi Tarzı Modeller
Partilerde bu sezon ışıltılı ve hatları belli etmeyen simli kıyafetler görebilirsiniz. Kışla birlikte bayanların daha rahat edecekleri şişme montlarda bayanların beğenisine sunulacak. Kış aylarında trençkotları bolca görme fırsatı olacak. Kış aylarında gömlek ve trikolarla oluşturulan dekolteleri görebiliriz. Daha geniş ve canlı renklerle sunulacak olan trençkotlar kış aylarına damga vuracak gibi. İlkbaharla birlikte spor giyim ve kumaş pantolonlar, şifon etekler ve ceketler birbirinden ince tasarımlarla buluşacak. Bakalım bayanların yeni trendlere tepkileri nasıl olacak?

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*