2017 Modasından Farklı ÇizgilerYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

2017 Modası ile sunulacak modelleri diğer yazılarımızda sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda biraz daha çizgi dışın taşan tasarımlara değinelim. 2017 sezonunda göreceğiniz fırfır hem etek hem de bluzlarda görülecek.

fırfırlı bluz

Kırmızı üzerine siyah çizgilerle donanmış kıyafetlerin üzerine siyah bir kadife veya deri ceket ile kullanabilirsiniz. Bu senenin “acaba gerçek mi” tereddütlerini yaşamayı göze alacaklar için yapay kürkler yaka ve kollarda kullanılmış. Özellikle sezonun moda kumaşı kadifeden tasarlanmış ceketler üzerinde çok şık bir görüntü sunulmuş.

çizgili bluz

Yeşil askeri kıyafetler şıklıkta sınır tanımayanlar için sunuluyor. Askeri montların altında giyilecek siyah deri mini etekler ve uzun siyah botlar size farklı bir hava katacaktır. 2017 modası kapitone işlemeleri de görücüye çıkarıyor. Siyah gömlek üzerine giyilecek kapitone çok şık duruyor. Çizgili kıyafetlerden hoşlanan bayanlar için dikey ve yatay çizgilerden oluşan takımlar bekliyor. Şallar ile tamamlanan siyah yelekler özellikle çalışan kadınlar için farklı alternatifler sunacaktır.
Ne kadar çılgın bir bayan olduğunuzu göstermek istiyorsanız üzerinde metalik tonlarla süslenmiş desenlerin yer aldığı ve baskı resimlerle bezenmiş bustiyerler eminiz çok ilginizi çekecektir. Deri ceketleri sevmeyen sanırım yoktur ancak kısaldıklarında görüntüleri garip gelebiliyor. “Olsun farklılık güzeldir, uydururuz” diyenlerdenseniz üzeri metal düğmelerle süslenmiş deri montlar çok ilginizi çekecektir.

kısa deri ceket

2017 modası ile ne anlatmaktan ne de görmekten bıkılmayacak tek detaylar hep kadife ile başlayan detaylar. Uzun veya kısa, yeşil veya mor, etek veya pantolon hiç fark etmiyor bayanlar kadife ile adeta daha derin oluyorlar.

kadife ceket

Siyah kadife üzerinde işlenmiş çiçek motifli kıyafetler, siyah çizgilerle derinlik katılmış kızıl renkte kırmızı bir mont, mavi kot pantolonlar üzerinde giyilmiş siyah kadife gömlekler, Kızılderili motifleri ile süslenmiş turuncu montlar ve daha niceleri. İster gece kıyafetlerinde ister gündüz iş yerinde veya sokakta hiç fark etmiyor. Hayatın her alanına uyarlanan kadifeler bayanları daha şık gösteriyor.

kadife kıyafet

Kadifenin çanta ve ayakkabılara uyarlanması kıyafetlerin derinliğini daha da artırıyor. Bu yıl ev kıyafetlerinde ve eşofmanlarda da sık sık göreceğiniz kadifeler “bedenimi kadife gibi sardı” ifadesini tüm hayatımızda karşılamaya hazırlanıyor.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*