2017 Oscar Gecesi Kırmızı Halı Şıklığından Akılda KalanlarYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

2017 Oscar Gecesi Şıklık Yarışı

Oscar ödüllerinin bu seneki ödül töreni sona ermiş olabilir ancak akılda kalan görüntülerle etkisinin çok daha uzun süre konuşulacağına şüphe yok. Sürprizlerle dolu gecede en çok dikkat çeken kareler elbette isimlerin adeta modayı belirlercesine yaptığı  seçimler oldu. Nicole Kidman’dan Charlize Theron’a kadar senelerdir Hollywood aktristleri arasında sağlam yer edinen isimlerden yeni nesil ikonlara kadar herkesin yerini aldığı şıklık yarışından en çok akılda kalan elbiseleri sizlerle paylaşıyoruz.

Charlize Theron

2017 oscar elbiseleri

Kısa asimetrik kesim saçları ve lurex dokusundaki elbisesi ile oldukça modern bir duruş sergileyen ünlü aktrist Charlize Theron, gecenin şüphesiz en çok beğeni toplayan isimlerinden oldu. Reklam yüzü olduğu Dior imzalı tasarımın derin V yaka kesimi ve sanatçının bacak kısmını mütevazı bir şekilde ortaya koyan derin bacak dekoltesi en çok dikkat çeken detayları. Elbisesini başarı ile taşıyan Theron lurexin parlaklığını aksesuar seçiminden uzak durarak dengelemiş gibi görünüyor.

Nicole Kidman

2017 oscar elbiseleri

Geceye Armani imzalı tasarım elbisesi ile katılan Nicole Kidman, platin sarısı saçları ile uyum içinde olan ten rengine çok hafif bir renklilik katmak için orta nude tonlarda elbise seçiminde bulunmuş. Etnik ve göz alıcı desenlerin kullanıldığı hafif dar bir kesime sahip olan elbisenin  en çok dikkat çeken detayı ise sanatçının uzun boyuna rağmen yerlere uzanan kuyruk kısmı ve bunun gösterişli duruşu oluyor.

Kirsten Dunst

2017 oscar elbiseleri

Yeni nesil oyuncular arasında sağlam bir konuma sahip olan Kirsten Dunst, yine meslektaşı Theron gibi Dior imzalı bir tasarım ile 2017 Oscar Ödül Töreni gecesinde boy göstermeyi tercih etmiş. Beyaz tenine oldukça yakıştırdığımız smookey eye ve kırmızı ruj uyumu ile oldukça dikkat çeken ünlü yıldızın düz saten ve volümlü elbisesinin sade şıklığı ise gecenin en çok beğeni toplayan tasarımlarından biri olmayı başardı.

Emma Stone

2017 oscar elbiseleri

Doğal güzelliği ile son yılların beğeni kazanan bir diğer ünlü ismi olan Emma Stone ise geceye Givenchy tasarım elbisesi ile katıldı. Katmanlı püsküller ile düz inişin hareketlendirildiği etek modeline uygun klasik işlemelere sahip  korse tipi üst tasarımı ile oldukça beğeni kazanan bu tasarımın rengi ise sanatçının retro saçları ile tam bir uyum içinde.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*