2017 Saç Trendlerinin En Beğenilen ve En Kolay 5 Kısa Saç ModeliYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

2017’nin en sevilen kısa saç modelleri

Saçların yavaş yavaş kısalmaya başladığı, önceleri bob kesim modasına kapıldığımız, şimdilerde ise maskülen kesimlere kadınsı dokunuşlarda bulunduğumuz saç modası bu baharın oldukça yeni tarzlar ile geleceğini işaret ediyor. Farklı tarzlara farklı kısa saç kesimleri ile zevkiniz ne olursa olsun saçlarınızı daha rahat bir kullanıma hazırlamak mümkün. Siz de 2017 saç modası ve kısa saç modelleri ile tüm dikkatleri üzerinize çekecek stiller yaratın.

Pin-up yorum

Kisa Sac Modelleri

Saçlarınızı eğer kısa kestirdiyseniz biraz nostaljik dokunuşlarda bulunmak oldukça tarz sahibi görünmenizi sağlayabilir. Üçgen şeklini verdiğiniz bir bandana ya da fuları saçlarınıza geçirin ve başınızın üzerinde görünür büyüklükte bir düğüm atın. Saçlarınız kaküllü ise biraz ellerinizle dağınıklık katarak daha salaş bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Kıvırcıklara özgürlük

Birçok kadın dalgalı ya da kıvırcık saçlara sahip olduğu için saçlarında kısa kesimi kullanamayacağını düşünerek kısa saç modellerine ön yargı duyuyor. Oysa saçlarda 80’ler tarzını destekleyen kombinler ile oldukça uyumlu bir görünüm yakalayan bu saç kesimleri, saçlarınızı dağınık bıraktığınız zamanlarda yandan ayırdığınızda içinizdeki asi ruhu saçlarınızda yansıtmanızı sağlıyor.

Top bun

Kisa Sac Modelleri

Bu senenin bir diğer saç trendi olan yarım topuz modelleri yani top bunlar kısa saçlarını toplamakta sorun yaşayanlar için iyi bir alternatif. Kendinize uygun diğer top bun modellerini keşfetmek için Sezonun En Son Trendi Yarım Topuzlar yazımızı inceleyebilirsiniz.

Modern kesim

Kisa Sac Modelleri

Saçlarınızda modern havalar esmesi için biraz da cesaretiniz varsa uygulayabileceğiniz bu model pratik kullanımı ile anında dikkatimizi çekiyor. Özellikle saç yıkamaktan bıktığınız soğuk günler ya da sizi terleten sıcak günler için kurtarıcı olabilecek bu modelleri maskülen tarzı desteklemek için bol deri ceketler ve mom kotlar ile tercih edebilirsiniz.

Asi tarzlar

Kisa Sac Modelleri

Saçlarınızda hem kısa modellerin rahatlığını hem de içinizdeki asiliği yansıtacak farklılıkları görmek istiyorsanız, örgülerden destek alabilirsiniz. Saçlarınız ne kadar kısa olursa olsun bir anda saçlarınızı toparlamak için kullanabileceğiniz örgü modellerinde ise sezonun kısa saç örgü trendi alından başlayıp arkaya doğru ilerleyen tek balık sırtı örgüler.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*