2017 Sokak Modasında Omuzlar ForaYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Sokak Modası Omuz Dekolteli Modeller

Omuzlar açık modelleri bluzlardan gömleklere her üst giyim parçasında görmeye başladığımız 2017 sokak modasında omuzlar adeta en dikkat çekici noktamız oluyor ve tüm dikkatleri üzerimize çekmemizi sağlıyor. Sizin için farklı omuz dekoltelerini inceliyor ve kararı size bırakıyoruz.

Omuz Dekoltesi ve Sokak Modası Omuz Dekoltesi ve Sokak Modası
Sert kumaşlara yumuşak kesimler
Keten gibi sert dokuya sahip kumaşların omuzları açıkta bırakan modelleri, iş hayatında kullanımı sağlayan düz bir duruşu desteklerken gömleklere kayık yaka gibi bir yorum kazandırıldığı da görülüyor. Düz renklere sahip olabilen bu modellerde daha rahat bir görünüm için beyaz ya da mavi gibi yumuşak tonların ve gömleği hatırlatan desenlerin kullanıldığı modellere de yer veriliyor.

Omuz Dekoltesi ve Sokak Modası

2017 gömlek modellerine bambaşka bir yorum kazandırılan omzu açık modeller özellikle tüm odağı omuzlara topladığı için düz ve rahat alt parçaları ile de kullanılabiliyor olmanın avantajını sunuyor.

Omuz Dekoltesi ve Sokak Modası
Kadınsı duruşu ince burunlu ve ince topuklu ayakkabı modelleri ile destekleyerek daha da zarif bir tarz kazanmak da bir diğer alternatifi oluşturuyor. Saçlarınızı ise dilerseniz omuzlarınızdan aşağı serbest bırakabilir, dilerseniz bu şıklığa bir miktar sportiflik katmak için daha sade zamanlarınızda dağınık topuzlar tercih edebilirsiniz. Ayrıca saçlarınızda topuzları kullanmanın omuz dekoltenizi daha da belirginleştireceğini unutmamalısınız.
Modern balon kollar
Modern tasarımlarda sıkça görmeye başladığımız İspanyol kol ya da balon kollar şimdi de omuz dekolteleri ile birleşerek karşımıza çıkıyor ve modernlik 2017 modasının her alanında kendini belli ediyor. Başlangıcından itibaren genişleyerek aşağı inen ve bileklerde bir anda daralan balon kollar, dilerseniz boyun detayları da eklenen bluz modelleri ile gündelik şıklıkta oldukça tercih edilesi bir görünüm kazanmanızı sağlayabiliyor.

Omuz Dekoltesi ve Sokak Modası

Ekstra bir aksesuara gerek duymamanızı da sağlayarak kombinlerinizi en pratik şekilde yaratmanıza yardımcı olacak olan balon kol ve omuz dekolteli bluz ve gömlekler farklı parçalar ile farklı havalara da uyum sağlayabilen bahara uygun tasarımlara yer veriyor.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*