2017 Sokak Modasının Favori Jean KombinleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Her sezonun en harika kombinlerinin başrol oyuncusu olan jean modelleri 2017 sokak modasının da farklılığını ortaya koymada en büyük yardımcımız olacak.

bayan jean modelleri

Her sene değişen jean modası kadınlar için her sezon yeniden keşfedilmesi gereken ve her sene sahip olduğunuz son moda ürünlerinize uygun farklı tasarımları ile karşımıza çıkan sayısız alternatife sahip.

bayan jean modelleri

2017 kış modası ise size sadece jean modelinizi basit bir parça ile kullanarak bile farklı ve tarz görünmenizi sağlayacak modeller sunuyor. Öyle ki salaş modellerin rahatlığı ve genç stili bu sene sokakları dolduracak.
Patchworkleri jeanlerinizde taşıyın

Dekorasyon fikirlerinden aşina olduğumuz patchwork yani farklı kumaşlarla yapılan yan yana yama görüntüsü artık jeanlerde de kendini gösteriyor. Patchwork jeanler ise klasik boğazlı kazaklar, basic tshirt ve siyah ceketler ile birlikte kombinlenip stiletto ya da hava uygunsa koyu tonlarda bir sandalet tamamlanabilir, renkli desenleri ile yenilikçi bir duruş kazandırabilir.

bayan jean

Anne jeanlerine modern dokunuşlar

Anne jeani olarak hatırladığımız mom jean modeller, 2017 jean modasının sık göreceğimiz parçaları arasında yerini aldı bile. Özellikle paçaları kıvrık olan bu jean modellerinde birer klasik olarak bol kalça kesimi, dar paça ve yüksek bel tasarım detayları sıkça kullanılır. Size annenizin kotlarını hatırlatacak bu modelleri sırt ya da omuz dekolteli kısa kazak ya da bluzlarla birleştirerek, katsız kesim düz saçlar ve midi boy askılı çantalar ile kullanarak daha modernize bir görünüm yakalayabilirsiniz.

bayan jean

Yırtık jeanler vazgeçilmezimiz

Neredeyse her sezon vitrinlerde yerini alan bir klasik olarak yırtık jean modelleri 2017 kış modasının da favorilerinden. Ancak bu sene farklı olarak daha kısa paçalar ve kesikler yerine daha kapalı yırtıklar ile sadeliğe kavuşan jean modellerine yine aynı sadelikte parçalar seçmekte fayda var.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*