2017 Sokak Modasının Gözdesi: İspanyol KolYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

İspanyol paçanın bitmeyen bir moda olmasından ve nostaljik görünümünün yanı sıra doğru parçalarla kullanıldığı takdirde modern bir tarz da yakalanabilmesinden dolayı hala gardıroplarımızın baş köşesinde yer alıyorken 2017 kış modasında ise artık sık sık İspanyol kol modellere de rastlayabileceğiz. İspanyol kol bluzlarda bulabileceğiniz sınır seçenek sayesinde yalnızca kışın değil baharda da modayı sene içinde farklı zamanlarda yaşayabilirsiniz.

İspanyol kol bluz

Sokak modasında İspanyol kol esintileri

Geçmişin hippie tarzını özleyenler ve daha bohem bir tarza sahip olanlar için biçilmiş kaftan olan İspanyol kol bluzların rahatlığının yanı sıra 2017 sokak modasının bu farklı detayından şık parçalarda da faydalanabilirsiniz.

İspanyol kol bluz

Salaş ve bol kesimleri ile rahatlık sunmasının yanı sıra modern parçalar ile kullanılan İspanyol kollar gündelik kotlarınız ile dahi oldukça hoş durabilir ve ofis ortamı, arkadaş buluşmaları gibi ortamlara uygun giyinmenize olanak tanırken, birlikte kullanacağınız diğer aksesuar ve giysileriniz ne kadar farklı size o kadar farklı bir tarz ortaya koyma imkanı sunabilir.
İspanyol kol elbise modelleri

Dirsek boyunda ya da ellerin üstüne gelen uzunluklarda olması fark etmeksizin birçok elbise modelinde kullanılabilecek olan İspanyol kol detayı en çok da mini ve yün elbiselerde hoş bir görünüm sağlamaktadır.

İspanyol kol elbise

Oldukça naif ve zarif bir hava yaratan İspanyol kol elbiselerde aynı havaya uygun yumuşak renkleri görmek ise daha kolaydır. Bu elbiseleri özellikle açık tonlarda deri botlar ve mini el çantaları ile kullanmak oldukça akıllıca bir kombin seçeneği olabilmektedir.

İspanyol kol gömlek ve bluzlar

Özellikle mavi ve kahve tonlarını daha sık görebileceğimiz İspanyol kol gömlekler kotlar ile birlikte iş hayatınızda ideal uyumu sağlamanızda size yardımcı olacaktır.

İspanyol kol elbise

Omzu açık ve İspanyol kol bluzlar ise birçok farklı renk seçeneği ve gömlek kullanımındakine benzer önerileri ile hem pratik hem de rahat bir ürün olarak gardırobunuzun favorisi olmaya adaydır. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli öneri ise İspanyol kol bluz ve İspanyol paçanın bir arada asla kullanılmaması olacaktır.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*