2017’de En Beğenilen Renkli SaçlarYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Tarzı da karakteri kadar renkli kadınlara özel

Renkli saç trendi geçtiğimiz senelerde başladığı yükselişine önlenemez bir şekilde devam ediyor. İç dünyasındaki renkliliğini saç rengine de yansıtmak isteyen kadınların tercihi rengarenk modellerde 2017’nin en beğenilenlerini sizin için seçtik.

Turun ve nar çiçeği

Portakal rengi ve nar çiçeği kırmızının karıştırılarak elde edildiği yumuşak tonları oldukça beğendik. Pembelik taşıyan turuncu renkleri saçlarınızın tamamında kullanmanız mümkün olduğu gibi kumral saçlarda ombre olarak da kullanabilirsiniz.

en begenilen renkli saclar

Ateş kırmızısı

Kızıl saçlar klasiğimiz. Ancak bu cazibeyi bir üst seviyeye taşıyarak dikkat çekiciliği ile renkli saç sınıfına dahil ettiğimiz kırmızılar beyaz tenli kadınları oldukça vamp gösteriyor.

en begenilen renkli saclar

Parlaklığı sayesinde dalgaları belli etmesi ile de beğenimizi kazanan kırmızıları uzun ve düz saçlar ile de yaza hazırlayabilirsiniz.

Pastel pembe

Pastel renkler 2017 renkli saç modellerinin gözdelerinde başı çekiyor. Sadece pembeden bahsettiğimize bakmayın. Ne kadar pembe ve lila tonlarını görme sıklığımızda bir sıçrayış olsa da pastel renkler soluk renkliliği ile oldukça dramatik ve şiirsel görünüyor.

en begenilen renkli saclar

Lilanın da en az pembe kadar sık gördüğümüz pasteller arasında yer aldığını söylemiştik. Sahil dalgalarından uzun bob kesim saçlara kadar modernliği ve doğallığı ile beğenimizi kazanan diğer sezon trendleri ile kullanılan pastel renkler geçişli tonları ile açık renk saçlara sahip olanları dip boya derdinden de kurtarmış oluyor.

en begenilen renkli saclar

Elektrik mavisi

Siyah ya da gece mavisi zeminli saçlara elektrik mavisi ombreyi çok yakıştırdığımızı belirtmeden geçemeyiz. Galaksi trendinden ilham alan bu fütüristik saç rengi oldukça derin bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor.

en begenilen renkli saclar

Orijinallik arayanların gözdesi elektrik mavisi saçlarında kışın serin duygusallığını baharın dokunaklı hareketliliği ile birleştirmek isteyenlerin tercihi. Galaksi trendini ise yalnız saçlarda değil makyajında da taşımak isteyen yenilikçi kadınları Makyajın En Yenilikçi Versiyonu Galaksi Makyajı yazımıza bekliyoruz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*