2017’de Kadife ModasıYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Kadifeyi önümüzdeki sezonda sıkça göreceğiz. Kadifedeki tüm kıyafetlere uyarlanıyor. Özel günlerinizde giyeceğiniz kıyafetlerden sokak kıyafetlerine hatta ayakkabı ve çoraplara kadar kadifenin hakimiyeti her alana yayılıyor.

kadife giyim

Kadife modası büyülüğü atmosferine hemen her kesimi davet ediyor. Hatta çantalarınız da bu davete uyarak kıyafetinizle uyum sağlayacak. Kullanılan renkler kadifenin tüm cazibesini ortaya çıkartacak türde. Kadifeler koyu maviden, kırmızıya, turuncudan yeşile kadar değişik tonlarda renklerle hayatımıza renk katacağa benziyor.

bol kadife

Nostaljinin hakim olacağı önümüzdeki sezonda kadifede bu yeni trende ayak uydurmuş. Eğer hala bir yerlerde sakladığınız kadifeleriniz varsa şimdiden çıkarmaya hazır olun. Özellikle kadife kumaşla tasarlanan ceketler kadınlara çok hoş bir hava katıyor. Özellikle koyu yeşil, mavi ve mor tonlar çok güzel bir görüntü ortaya çıkartıyor. Büroda çalışan bayanlar için bu yeni kadifeler onlara ayrı bir hava katacaktır.
Ceketler alta giyilecek kadife pantolonlarda tamamlandığında ortaya çıkan göründü gerçekten çok güzel. Işığın yansıması ile ortaya çıkan kadife yansımaları bayanları daha ışıltılı göstermeye yetiyor. Kadife modası ayakkabıları da sardığı için altına giyeceğiniz kadife kaplı bir ayakkabı ile takımı tamamlayabilirsiniz.

kadife ve kazak

Modacılar kış kendisini tam hissettirmeden sokakta giyilebilecek modelleri şimdiden piyasaya sürdüler. Kışa hazırlık döneminde bu kadifelerde tercih edilebilir. Tek parça halinde üretilen kadifeler diğer ürünlerle de uyumu bozmadan kullanılabilecek tarzda. Sadece ceket veya pantolon giyebileceğiniz gibi kadife takımını deri ayakkabı ile de deneyebilirsiniz. Farklı modellerde ve renklerde üretilen pantolonlar “üzerime uyar mı” endişesine kapılmadan deneyebileceğiniz ölçütlerde. Eksikliğini düşündüğünüz herhangi bir parçayı kadife ile tamamlayabilirsiniz. Veya giyeceğiniz kadife takımın altını gömlekle bütünleştirebilirsiniz.

evde kadife giyim önerileri

Modacılar kadife modası ile hemen her zevki göz önünde bulundurarak farklı model ve renkler üretmeye çalışmışlar. Sokağa çıkarken giyebileceğiniz siyah kazak altına mor bir kadife etek farklılık arayanlar için ideal bir bileşim sunabilir. Kış soğuklarının kendini hissettirdiği aylarda. Kot pantolon üstüne kazak ve kadife bir ceketle kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz. Modacılar ev ortamını da es geçmemişler. Birbirinde renkli kıyafetlerle hem evde hem dışarıda farklı model ve renkleriyle kadife modasını yaşamaya hazır olun.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*