2017’de Rujlarda Moda RenklerYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Moda rüzgarında eski esintiler ruj modasında da kendisini göstermeye başladı. Nostalji sadece kıyafetlerde kendisini göstermiyor bu her alana yayılmış durumda. Rujlarda moda renkler siyah ve kırmızının koyu tonları ile şimdiden kendisini göstermeye başladı. Kışkırtıcılığı ve gizemi simgeleyen renk tonları önümüzdeki dönemlere damga vuracak gibi görünüyor.

koyu makyaj

Bir bayanın yüzünde iki nokta var ki tüm yüzün havasını bir anda değiştirmeye yetiyor. Gözler ve dudaklar bakıldığında ilk dikkati çeken bölgeler ve bu bölgelerdeki koyuya varan tonlar daha yüksek etkiye sebep oluyor.

koyu ruj

Ulaşılması zor, agresif, gizemli ama aynı zamanda kışkırtıcı bir anlam yükleyen bu tonlar bayanların vazgeçilmezi olmaya aday. Koyu tonlar diğer renklerde de etkisini gösteriyor. Hangi rengi seçerseniz seçin mutlaka kırmızı ve siyaha kayan tonları görmek mümkün.
Ruj markaları da bu trende uygun yeni modeller üretmeye başladılar. Bayanların yüzünde mistik bir hava estiren yeni modeller mat dokuları ile daha farklı bir görünüme kavuşmalarını sağlayacak. Moda renkler ile birlikte gelen bazı modellerde kadifemsi bir tarz oluşması amacıyla içerikleri yenilenmiş ve kalem olarak tasarlanmış.

kahve tonları

Rujlargerçekten iddialı olduğuna inanan kadınlar için tam koyuluk veren tümüyle siyah renklerle de geliyor. Geçmişte gördüğümüz ve herkesin kullanmaya cesaret edemediği siyah ruj cesur kadınların tercihi olabilir. Eğer bu rengi kullanma konusunda tereddütleriniz varsa endişelenmenize gerek yok. Siyahın daha açık tonları da bu yıl moda renkler arasında. Eğer likit ruj kullanmaya alışmış ve vazgeçemem diyorsanız endişelenmenize gerek yok.

makyaj

Moda renkler daha pürüzsüz bir sürüş için likit rujlarla da kullanıma hazır. Likit rujların içeriğinde dudakların nem ihtiyacını karşılamak ve daha canlı bir görünüm elde etmek için kremlerde bulunuyor. Renk tonları içerisinde kahve tonları da oldukça iddialı. Eğer siyah ve kırmızı arasında kalıyorsanız kahve tonlarını deneyebilirsiniz. Değişiklikte sınır tanımam diyenlerdenseniz siyaha yakın mor renkleri de deneyebilirsiniz. Renkler hemen her kesime hitap edecek şekilde ara tonlarda da vitrinlerdeki yerlerini alıyor ancak modacıların iddialı kadınlar için ısrarla ön plana çıkarmaya çalıştıkları renkler kırmızı ve siyahın koyu tonlarına hakim.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*