2017’nin En Başarılı Güzellik TrendleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Makyaj ve Bakımda En Yeni Trendler

2016’da görmeye başladığımız birçok trend daha da geliştirilmiş halleri ile gündelik güzellik rutinimizde yerini alırken, hanımların işleri biraz daha kolaylaşıyor. Yeni nesil renkli saçlardan beauty blenderların pabucunu dama atan silikonlara kadar birçok farklı bakım ve güzellik hitini sizin için derledik.

Guzellik Trendleri

Saç rengi konusunda maviden griye birçok farklı rengi gördüğümüz 2016 yılının ardından saçların çok daha sıcak tonlarla karşılaştığı 2017 senesinde pembe, turuncu ve kırmızı tonlarını daha sık göreceğimiz kesin. Şimdiden Hollywood ünlüleri tarafından büyük rağbet gören pembe ve turuncunun bir araya geldiği geçişli bir renge sahip olan blorange ismi verilen bu renkli saç modelinin sizi çok daha genç göstereceğine eminiz. Kan portakalı renginden ilham alan bu renk senenin ilk saç trendi olurken saç konusundaki değişen akımlar bununla sınırlı kalmıyor.

Yalnızca renk değil biçim konusunda da saçlarda yenilikler göreceğimiz 2017 senesi saç modasında doğallık teması başrolü üstleniyor ve saçlarda kabarık maşa dalgaları yerini doğal sahil dalgalarına bırakıyor. Saçlarınızı hiçbir ısıtıcı ya da kimyasal ürüne gerek duymadan kendi doğallığına bırakarak elde edeceğiniz dalgalar, bu sene özellikle bahar ve yaz aylarında sokakları canlandıracağa benziyor.

Guzellik Trendleri

Metalik parlaklığının kendini her alanda gösterdiği 2017 trendleri arasında özellikle toz formda olanları dikkat çeken ve uygulama pratikliği ile klasik oje kavramını unutturmaya aday olan metalik ojeler, tırnaklarda fütüristik tarzın çılgınlığından hoşlananlar için birebir.

Guzellik Trendleri

Makyaj trendlerinde bir fark da uygulama alanında gelirken 2016’da hemen her ünlü YouTuberın elinde görmeye alıştığımız Beauty Blenderlar 2017’da makyaj silikonları ile tarih olmaya hazırlanıyor. Temizlenmesi ve ürün dağıtımı konusunda süngerden oldukça önde olan silikonlar ürünlerin hiçbir parçasını ziyan etmeden homojen bir uygulama sağlayabiliyor.

Guzellik Trendleri

Mat rujları çok sevdiğimiz 2016 modasına ruj konusunda taban tabana zıt bir sene bizleri beklerken, parlaklık konusunda önceden aşina olduğumuz sim boyutlarında ve pigmentlerde çarpıcılık oldukça üst bir seviyede bizleri karşılıyor.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*