2018 Guess Yaz Modasının Yüzü Jennifer LopezYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Guess 2018 İlkbahar/Yaz Modasını Jennifer Lopez Tanıttı

Guess 2018 ilkbahar ve yaz koleksiyonun yüzü Jennifer Lopez oldu. Çekimleri ünlü moda fotoğrafçısı Tatiana Gerusova gerçekleştirdi. Sanat yönetmenliğini ise Paul Marciao üstlendi.

Guess Jennifer Lopez

 ‘Guess Girl’ olan Jennifer Lopez 2018 koleksiyonu için şunları söyledi: “Bana “Guess Girl” olmam teklif edildiğinde çok heyecanlandım ve genç kızlığımdan bu yana sevdiğim bir markanın bir parçası olacağım için çok sevindim. Guess’in 2018 İlkbahar yaz kampanyası için seçilmiş olmak benim için çok büyük bir iltifat.”

70’lerin, tropik cennetlerin ve çöl safarilerinin esintilerini metropollere taşıyan 2018 ilkbahar koleksiyonunda gündüzden geceye kolayca adapte olabilen tasarımlar dikkat çekiyor.

Guess Jennifer Lopez

Paul Marciano“Jennifer Lopez’in güzelliği ve ışıltısı kampanyaya yansırken “Guess Girl” olmayı kabul etmesinden dolayı çok heyecanlıyım”. diye bahsetti.

Jennifer Lopez’in “güzelliği ve ışıltısını yansıttığı” kampanyada yer alan kapsül koleksiyon, Guess’in Türkiye’de açtığı 12 mağazada modaseverlerle buluşacak.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*