30 Yaş için En Beğenilen Saç AksesuarlarıYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

30’ların olgun güzelliği şimdi de saç aksesuarlarında

30’lu yaşların gelmesi ile birlikte görüntünüzde gençliğe çağrışım yapacak aksesuarlara daha sık yer vermeye de başlamayı düşünebilirsiniz. Ancak sizin olgun tarzınıza uyum sağlarken bir yanda da güncel modayı yansıtacak olan saç aksesuarları konusunda büyük araştırmalara ya da çok sıra dışı çizgiler izlemenize gerek yok. Öyle ki en klasik aksesuarların dahi doğru seçimle harika görüneceğini garanti altına alabilirsiniz. Siz de iş hayatınızdan gündelik kullanıma birçok farklı alanda kolayca yer alabilecek olan saç aksesuarlarının yaşınız için en uygun olanlarını bizimle keşfetmeye başlayın.

Saç halkaları

sac aksesuarlari

Örgülerin arasına geçirilen halkaların bu sezon ne kadar popüler olduğunu sanıyoruz trendleri takip eden herkes biliyor. O kadar ki bu aksesuarları genç kızların okul kombinlerinden iş kadınlarının parti akşamı kombinlerine kadar her alanda görmek mümkün. Siz de gençlere özgü tarzın bu güzel örneğini saçlarınızda kullanmak için daha fazla beklemeyin. Saçlarınızdaki ince örgülerin arasına bu halkaları geçirebilir ve en basit örgüleri bile çok daha dikkat çekici bir hale getirebilirsiniz.

Yarım toplanan saçlar

sac aksesuarlari

Daha ciddi kombinlere eşlik edecek olan saçlarınızda hafif bir dalgalandırmanın ardından yarım atkuyrukları yapmanız klasik olduğu kadar şık ve etkileyici bir olgunluk da katacaktır. Saçlarınızdaki bu klasik görüntüye biraz da metalik şıklığı katmak isterseniz de iğneli tokalardan yardım almayı unutmamalısınız. Bir çemberin içerisinden geçireceğiniz çubuk yardımı ile saçlarınız tüm günün temposuna hazır.

At kuyrukları ve topuzlar için fikirler

sac aksesuarlari

Saçlarınızı tepeden minik ve dağınık bir topuz şeklinde toplayabilir ya da klasik bir ense at kuyruğu yapabilirsiniz. Ancak bu oldukça basit gibi görünen modellere kalın bir halka kullanarak metalik parlaklığı vermek bir anda oldukça modern tarzda saç modellerine kavuşmanızı sağlayabilir.

 

sac aksesuarlari

Tel tokaların da bu konuda oldukça yardımcı olabileceğini hatırlatmamızda fayda var.

sac aksesuarlari

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*