7 Adımda Makyaj Uygulamalarının Lideri Makeup Genius’ı Keşfet!Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Makeup Genius ile L’Oréal Paris yanında

Makyaj devi L’Oréal Paris tüm kadınların favori makyaj markalarının arasında yer almasının yanında onlar için en iyisini düşünmeye de devam ediyor. Makyaj rutinimizin vazgeçilmez ürünlerini, en son yenilikleri ve çeşitlendirdiği seçenekleri ile daha da geliştiren L’Oréal Paris, bu defa kadınların makyajlarını olabildiğince kolay ve keyifli hale getirmek için teknolojiden destek alıyor. Sizde L’Oréal Paris ürünlerini denemek, kendinize en çok yakışan makyajı keşfetmek ve çok daha fazlası için hemen Makeup Genius’ı keşfetmeye başlayın!

makeup genius

1 – Makeup Genius, L’Oréal Paris makyaj tasarımcıları tarafından geliştirilmiş bir app yani telefon akıllı uygulama. Bu uygulama bizlere severek kullandığımız L’Oréal Paris ürünlerini kendi yüzümüz üzerinde deneme ve hangi makyaj modelinin ya da hangi makyaj ürününün bize daha çok yakışacağını anlayabilme imkanı sunuyor.

makeup genius

2 – Uygulama size L’Oréal Paris ürünlerine ek olarak, makyaj tasarımcıları tarafından geliştirilen trend makyaj modellerini uygulama imkanı da sunuyor. Dilerseniz siz de kendi seçimlerinizi yaparak kendi makyaj modelinizi oluşturup yüzünüzde deneyebilirsiniz.

makeup genius

3 – Uygulamayı açtığınızda yüz taraması ile sizi algılayan akıllı sistem, yüzünüze tam uyum sağlıyor. Mimiklerinize ve başınızın hareketlerine senkronik olarak uyum sağlayan makyaj modelleri, yüzünüze tam olarak yerleşiyor.

4 – Makeup Genius ayrıca size tıpkı sosyal fotoğraf paylaşım uygulamalarının da sunduğu gibi yüzünüzün olduğu fotoğraflara farklı filtreler ile farklı bir hava katma imkanı sunuyor.

makeup genius

5 – Dilerseniz kendinize yakışan makyaj ürünlerini denedikten ve filtrenizi seçtikten sonra fotoğrafınızı kaydedebilir, sosyal medya uygulamalarınızda anında paylaşabilirsiniz.

makeup genius

6 – L’Oréal Paris sınırsız ürün seçeneği ile uygulamanızın adeta bir kataloğa da dönüşmesini sağlıyor. Almak istediğiniz herhangi bir L’Oréal Paris ürününün barkotunu Makeup Genius’a okutarak ürün hakkında detaylı bilgi alabilir ve bu ürünün sizde nasıl görüneceğini anında deneyerek ürünü satın alıp almamaya karar verebilirsiniz.

7 –  Makeup Genius’ın uygulamalı anlatışına ünlü makyaj ve güzellik YouTuberı Sebile Ölmez’in özel çekim videosu ile ulaşabilirsiniz:

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*