Açık Ten Rengine Hangi Saç Renklerini Seçmeli?Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

 

Açık ten renginde kadınlara saç rengi önerileri

Kadınların saçları her zaman çok önemlidir. Saç renkleri cilt tonuna göre doğru seçilmesi sizi istediğiniz mükemmel görünüme kavuşmanıza yardımcı olacaktır. Yüzünüzün çevresinde bir bütünlük yaratma konusunda renkler en büyük yardımcınız olurken, bu renkleri bir arada gördüğümüzde ilk dikkat çekenler arasında başta gelen saç ve ten rengi uyumudur. Peki beyaz tenli kadınlar hangi renkleri tercih etmeliler?

beyaz tenli kadınlar icin sac renkleri

Kumral

Beyaz tenli kadınların saç rengi için oldukça çok seçenekleri vardır. Bunların biri de kumral tonlarıdır. Oldukça kullanışlı olan kumral tonları sizi oldukça enerjik gösterecektir.

beyaz tenli kadınlar icin sac renkleri

Kızıl Kumral
Kızıl saç kullanmak istemiyorsanız veya sade kumral kullanmak istemiyorsanız kızıl kumrallar imdadınıza yetişecektir. Daha ışıltılı ve doğal renginize yakın tonlar sizler için ideal olacaktır.

beyaz tenli kadınlar icin sac renkleri

Koyu Kumrallar
Siyah sevmeyen ve açık renkten kaçan kadınların ilk tercihleridir koyu kumral tonları. Sizi genç ve canlı gösterecektir. Ayrıca koyu kumral tonlarındaki saçlar aralara hafif renklendirme katmak isteyenler için de renkleri belirginleştiren iyi bir zemindir. Öyle ki saçlarınızda ombreden balyaja pek çok farklı renk stilini denemeniz mümkün.

Siyah

Koyu tonlardan vazgeçemeyenlerin tercihi kuşkusuz ki siyahtır. Sizi olduğunuzdan daha genç gösterecektir. Siyah rengin laciverte çalan geçişli renkleri ise mavi gözlü ve beyaz tenli kadınların hali hazırda sahip olduğu doğal güzelliklerini misli ile arttıracaktır.

beyaz tenli kadınlar icin sac renkleri

Kızıllar

En iddialı renk tonlarından biridir kızıllar. Oldukça bakım isteyen ancak bir o kadar da canlı ve güzel olan kızıllar size canlılık katacaktır. Özellikle bordo ruj ve kalın siyah eyeliner gibi klasik şıklıkta makyaj modelleri ile bir araya geldiğinde gören herkesi cazibesi altında bırakacak olan saç renkleri ile siz de bu sezonun tüm canlılığını saçlarınızda yaşayacaksınız.

beyaz tenli kadınlar icin sac renkleri

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*