Adidas’la Bahara Hazır mısınız?Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Adidas Spor Ayakkabıları Bahar Modelleri

Spor devi Adidas şimdiden belirlediği 2017 bahar modası ürünleri ile ayaklarda rahatlık ve göz alıcı tasarımları yine bir arada sunmaya hazırlanıyor. Spor şıklığın her sezon vazgeçemediğimi klasik adresi olan Adidas bu sene de sıra dışı çizgileri modanın trend renkleri ve tasarımları ile bir araya ustaca getirerek spor şıklıkta kendi tarzından şaşmıyor. Peki parlak detaylardan, kırmızının can alıcı tonlarına kadar birçok moda ürünü göreceğimiz Adidas tasarımları arasında bizleri neler bekliyor?

2017 Adidas Ayakkabıları
Sporda kırmızı ateşi
Kırmızının yoğun olarak kullanıldığı spor ayakkabı modelleri yeni yeni görmeye başladığımız bu senelerde spor devi Adidas da bu modadan esinlenmiş olacak ki yeni serisinde kırmızıyı oldukça cesur bir şekilde kullanıyor.

2017 Adidas Ayakkabıları

Kırmızının koyu tonlarının kullanıldığı tasarımlara uygun olarak koyu gri seçiliyor ve spor dünyasında yine şıklık yarışı başlıyor.
Rahatlığından söz etmemize dahi gerek duymadığımız Adidas spor ayakkabı 2017 modelleri baharın kendine özgü havası düşünülerek özel bir doku ile oluşturuluyor. Maksimum hava geçişi sağlanan ürünlerde hafif kıvrımlı taban dokusu ise koşucu ve dansçı bireyler için harika bir hız ve enerji tasarrufu vaat ediyor.

2017 Adidas Ayakkabıları
Parlayan spor şıklığı
Parıltılı metalik tonları 2017 ayakkabı modasında görmeyi sabırsızlıkla bekliyorduk. Öyle ki adeta tüm sezona hakim olan metalik altın ve gümüş detaylar en son olarak da kendini ayakkabılarda göstermeyi başardı. Adidas farkıyla gördüğümüz altın tonu bir klasik olarak beyazla bir araya gelirken tasarımda önceki senelere nazaran daha ciddi duruşlar dikkat çekti. 2017 ayakkabı modasında da görmeye başladığımız altın renginin yanı sıra gümüş rengi de yalnızca spor değil tüm ayakkabı modellerinde sene boyu etkisini gösterecek gibi duruyor.

2017 Adidas Ayakkabıları 2017 Adidas Ayakkabıları
Bahara en uygun alternatif
Bahar havasına ve koşullarına uygun tasarlanan özel seri Boost ise Adidas’ın en çok tercih edilecek ürünleri arasında yerini alıyor. Maksimum konfor sunan ayakkabının farklı renkleri arasından en çok mavinin koyu tonlarının kullanıldığı model ise hemen dikkatimizi çekmeyi başarıyor.

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*