Adım Adım Eyeliner UygulamalarıYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Eyeliner Uygulamanın En Kolay  Hali

Eyeliner uygulamak özellikle yeni başlayanlar için tam bir makyaj kabusuna dönüşmekte, hayranlıkla incelediğimiz makyaj modellerine kavuşmak bazen oldukça zorlayıcı olabilmektedir. Ancak adım adım basit uygulamaları takip ederek imrenerek baktığımız görüntülere sahip olmak hayal olmamakta hatta oldukça hızlı ve basit uygulamaları alışkanlık edinmek dahi mümkün olmaktadır. Siz de bizimle birlikte adım adım eyelinerınızı uygulayın, imrendiğiniz çarpıcı bakışlara ulaşmanın kolaylığını keşfedin.

Eyeliner Uygulamasi

Bantlardan yardım

Eyeliner uygulamasına yeni başlayanlar için diledikleri tarz ne olursa olsun bantlar en büyük yardımcı olmaktadır. Kısa birer bandı göz bitiminizden kaşlarınıza doğru yapıştırın ve eyelinerınızı önce ince bir çizgi şeklinde uygularak uç kısmını yavaş yavaş doldurun. Bandı çektiğinizde kusursuz düzlükte ve pürüzsüz eyeliner kuyruğu elde etmenin ne kadar pratik olduğunu keşfedeceksiniz. Eğer yine de taşmalar varsa bunları kulak pamuğu ile temizleyip üzerine kapatıcınızı bir benek halinde uygulayabilirsiniz.

Eyeliner Uygulamasi

Adım adım çizgiler

Çizgiler yardımı ile birkaç hamlede hemen eyelinerınızı çekebilmek için öncelikle göz bitiminizden kaşlarınıza doğru tek bir düz çigi çekin. Sonrasında bu çizgiyi gözlerinizin ortasından başlattığınız diğer bir çizgi ile birleştirin ve böylece eyelinerın sınırlarını belirleyin. Göz pınarınızdan itibaren gözlerinizin üst çizgisini eyeliner ile belirginleştiren ve ortaya çıkan bu üç çizginiz giderek kalınlaşacak şekilde içini doldurun.

Eyeliner Uygulamasi

Eğer elinizin daha alışkın olduğunu ve keskin sınırlara ihtiyaç duymadan daha hızlı eyeliner sürebileceğinizi düşünüyorsanız yine sizin de işinizi pratikleştirecek bir önerimiz var. Önce gözünüzün üst sınırını eyeliner ile ince bir kuyruk oluşturarak tespit edin. Ardından bu dalgalı çizgiye paralel hemen üstünde bir çizgi daha çizin ve bu iki paralelin arasını eyeliner ile doldurun.

Eyeliner Uygulamasi

Eliniz alıştıkça kolaylaşacak olan bu uygulamalardan sizin için en ideal olanı seçebilir ve gün içinde hızlıca eyeliner uygulamanın tadını çıkarın.

 

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*