Armani ile Sezonun Trendlerine Yakın BakışYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Armani Ailesinden Sezonun Hitleri

Georgio ve Emperio olarak iki farklı tasarım kolunda incelediğimiz Armani ailesi 2017 modası için de bizleri şımartmaya devam ediyor. Özel tasarımları ve gündelik hayatta rahatça kullanıma uygunluğu ile senelerin vazgeçilmez moda ismi Armani ailesi sizin için moda haftalarını sallamaya ve hala adından sıkça bahsettirmeye devam ederken, sezonun trendlerini sizin için yakın kadraja alıyoruz.

Armani

Son moda ne varsa

Modanın en yakın takipçilerinin bileceği üzere podyumlardaki tartışmasız etkisi ile hem kış hem de 207 bahar modasının belirleyici isimlerinden olan Armani, yine bizleri şaşırtmıyor ve sezonda beklenilen tüm trendleri tasarımlarında kullanıyor.

Armani

Uzun ve ince palto modasına itaat eden Armani’de gözümüze direk olarak serin havalar kadar ılık havalarda da sokaklarda tercih edebileceğimiz 2017 palto modelleri çarparken, bu paltolarda iç açtığı kadar klasik çizgisinden de şaşmayan sütlü kahve gibi renklerin kullanıldığı görülüyor.

Sezonun bir diğer moda trendlerinden olan pileler ise hemen uzun eteklerdeki yoğun kullanımı ile dikkat çekerken, bu tasarımın gündelik kullanım kadar ofis şıklığı için de tercih edilebileceği hatırlanıyor.

Armani

Doğaya kaçısın ön planda olduğu 2017 giyim modasında baharın da gelişini hesaba katan Armani tasarımcıları çiçeklerin cömertçe kullanıldığı desenli elbiselerden de koleksiyonunu mahrum bırakmıyor.

Armani

Modern tasarımlar

Klasik ancak sade bir şıklık sunması ile bildiğimiz marka tabi ki modern kadınları da unutmuyor ve kadın takım elbise modellerinde yine maskülen izlerin yanı sıra düz kesimin kazandırdığı rahatlık dikkatleri çekiyor. Beyaz hakimiyetindeki düz tasarımlar yer yer siyahın da kullanıldığı kombinlerde ise sezonun bir diğer hiti olan kısa paça pantolonlarla birleşiyor. Gri, siyah ve beyaz… Mat tonlardan şaşılmayan tasarım kombinlerin hepsi kendi içindeki detaylarda modanın belirleyicisi olmayı başarıyor.

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*