Arzu Sabancı ile Koton Özel Koleksiyon ÇekimiYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Arzu Sabancı’dan Koton koleksiyonu ve çekimi

Ülkemizdeki modanın öncü tasarım ve trend belirleme isimlerinden olan Arzu Sabancı kendine has stilini ortaya koyduğu Koton’a özel koleksiyon ve fotoğraf çekimi ile kadınları kendine özel hissettirmeye geliyor. Erişilebilme imkanları ile favorilerimizden olan Koton markasının kendine özel çizgisinin de göz önünde bulundurulduğu koleksiyon 2017 bahar-yaz modasını renklendirecek gibi görünüyor.

arzu sabanci koton koleksiyonu

Modanın öncüsünden iki stil

Tam tamına 67 parçadan oluşan koleksiyonda genel anlamda iki tarzın hakim olduğu görülüyor. Denizci yani marin tarzın ve militar yani askeri tarzın hakim olduğu bu parçalarda doğal olarak beyaz, lacivert ve koyu yeşil tonlarının genele yayıldığını söylemek yanlış olmaz. Militar görünüme feminenlik kazandırmak için dore detaylardan ilham alınan koleksiyonda beyazın bahar ve yaz aylarına uyumlu olmak için kullanılmış olması ise bir diğer akıllıca düşünülmüş detay oluyor.

arzu sabanci koton koleksiyonu

Animal print fikrinden yola çıkılarak hazırlanan ceketlerden koyu askeri yeşil deri shortlara yaratıcılık ve yenilikçilik konusunda özgüveninizin tavan yapmasını sağlayacak olan parçalar ile Arzu Sabancı’nın trend yaratma konusundaki öncülüğünün nedenleri açıklanabiliyor. Aynı tarzın etkilerini devam ettirmek için Vahşi Doğadan İlham Alan Animal Print Modası Sokaklarda yazısına göz atmanız ise faydalı olacak.

arzu sabanci koton koleksiyonu,

Her detay düşünüldü

arzu sabanci koton koleksiyonu

Hem alt hem de üst giyim konusunda çeşitliliğin dikkatleri çektiği geniş koleksiyon kombinleme bakımından hazır fikirlerin size sunulduğu butik ve kapsül bir seri. Bu seriye ait ürünleri basic parçalar ile kendiniz de rahatça kullanabileceğiniz gibi, hazır olarak kombinlerin oluşturulmuş olması ve size bu şekilde sunulmuş olması, eşleşme ve görünümde uyum yakalama konularında işlerinizi baya kolaylaştıracak gibi görünüyor.

arzu sabanci koton koleksiyonu

Eteklerde midi boya verilen hafif lurex parlaklığı, yeşil kanvasın askeri havasından yararlanılarak oluşturulan ceket-pantolon kombinleri ya da sportif desenli yarı transparan gömlekler ile bu sezon farkını yaratacak olan Koton koleksiyonu ile Arzu Sabancı çok konuşulacağa benziyor.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*