Asi Kadınların En Sevdiği Trend: Septum HalkasıYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Septum halka modası büyüyor

Geçtiğimiz senenin son aylarından itibaren yavaş yavaş dikkatimizi çekmeye başlayan septum halkası yani burnun iki deliğinin ortasında bulunan kıkırdağa takılan halka şeklindeki piercing, asi kadınların favori aksesuarı olmaya devam ediyor. Septum halkası neden sevildi, nasıl kullanmalı, kimler tercih ediyor? Tüm bu sorular ve çok daha fazlası için okumaya devam edin.

Septum Halka

Kimler kullanıyor?

Sosyal medya platformunda ün kazanmış ya da bakım önerileri ile daha da güzelleşmemizi sağlayan hesapların çoğunda gördüğümüz septum halkalar 7’den 70’e herkesin favorisi olmayı başardı. Bu trendin iyi yanı ise birçok farklı tarza hitap etmesi oldu.

Septum Halka

Renkli saçlı eğlenceli kadınlardan, etnik giyimden hoşlanan sofistike tarza sahip olanlara kadar birçok farklı stil sahibi kişiyi etkisi altına septum halkaları piercing yaptırmak isteyen ancak kararsız kalanlar için iyi bir örnek.

Septum Halka

Neden sevdik?

Burun piercingleri konusundaki çeşitliliğin bu konuyla ilgilenen herkes farkındadır. Ancak genelde burun kanadına takılan piercinglerde çok ilginç ya da farklı tasarımlar bulmak zor olabilir. Septum halkaları ise farklı modellerinin yanı sıra takıldığı kısım gereği kendiliğinden oldukça farklı bir tarz sergiliyor. Asi görünümün pekiştiricisi olmanın yanında gençlerin de bayılacağı bir aksesuar olma özelliği kazanmış halde.

Septum Halka

Septum halkalarını birçok farklı aksesuar ya da giyim tarzı ile birlikte kombinlemek de mümkün. Bu aksesuarı en çekici ve cazip kılan özelliği dilediğiniz günlere sağladığı kolay ve göz alıcı uyum. Rengarenk ve üst üste takılmış kolyeler ya da uzun küpeler ile kullanabileceğiniz halkaları bir anda seksi bir tarza uygun hale getirmek için cat eye eyeliner sürmeyi deneyebilirsiniz.

Septum Halka

Tasma kolye modası ile birleştirebileceğiniz bu trendi özellikle çilli yüzü ile sevimliliğini ön plana çıkaran hanımlara çok yakıştırdık.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*