Asi T-shirtler ile Yeniden Genç GörünümYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Sokak Modası ve Asi Görünüm

Gençlik yıllarında vazgeçilmez birer parçamız olan ve rahatlıkları ile hala birçok kadının gündelik rahat giyimde sık tercih ettiği asi çizgilere sahip punk t-shirtleri modern yorumlar ile alanı daha geniş bir versiyonla kullanmak ve bu sayede sportif şıklığa biraz da asilik katarak daha genç görünmek mümkün olabiliyor.

tshirt modelleri tshirt modelleri

Özellikle Gigi Hadid gibi ünlü isimlerin vazgeçilmezi olan bu tarzı ve sokak modasındaki kullanımını sizin için yakın kadraja alıyoruz.

tshirt modelleri
Asi görünüm
Asiliğin en bilinen yüzü olan koyu renk tshirtler, son zamanlarda kadınlara özgü kalıpları ile de kullanım için daha da ideal bir hal alıyor. Sağladığı rahatlığın yanı sıra çoğumuzun sahip olduğu kot gibi parçalarla da kolayca uyum sağlaması ile bildiğimiz tshirt modelleri modern dokunuşlar sayesinde daha şık bir hal alabiliyor.

tshirt modelleri
2017 trendleri arasında yerini alan ünlülerin yanı sıra Paris ve New York moda haftalarında da sık gördüğümüz tshirt modelleri siyahın ve grinin yoğunlukta olduğu karanlık renkler, klasik metal gruplarına ait slogan ve amblemler ile çılgın tarzınızı ortaya koymanızda aracı oluyor.Dilerseniz kotlarla kullanarak rahatlığını ön plana çıkarabileceğiniz tshirtler, dilerseniz ofis şıklığı için İspanyol paça uzun kumaş pantolonlarla dahi kullanılabiliyor. Özellikle kemer kullanarak pantolonunuzun ya da eteğinizin içine soktuğunuzda bel kıvrımlarınızı belirginleştirerek daha da modern ve naif bir hava yaratan tshirt modelleri yeniden moda olarak sokaklara asi bir hava katmaya geliyor.

tshirt modelleri
Kadınsı dokunuşlar
Eğer tshirtlerinizin asi çizgisini koruyarak bir yandan daha kadınsı bir halde görünmesini istiyorsanız bunun için sizi yaratıcılıkta tamamen özgür bırakan 2017 giyim modası ile işlerinizin oldukça kolay olacağını söyleyebiliriz. Kendinizi daha özgün hissetmenizi sağlayacak olan bu tarz için dar ve uzun yırtmaçlı eteklerinizden yararlanabilir, yüksek topuklar ile kadınsı görünümü destekleyebilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*