Ayakkabılara Yandan Gelen Açık DetaylarYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Yanları Açık Ayakkabı Modelleri

Ayakkabılarda da tıpkı giyim modasında olduğu gibi modern ve minimalist dokunuşların görüldüğü tasarımlar dikkatimizi çekerken son moda ise ayakkabılara dekoltenin yan kısımlardan verildiği ve hafif geometrik geçişlerin kullanıldığı modeller oluyor.

Ayakkabı Tasarımları

Deriden desenli kumaşlara birçok farklı malzemeden tasarlanabilen yandan açıklığa sahip ayakkabı modelleri düztaban yapısı ile tempolu günler ya da gündüz şıklığı için de harika rahatlık sunabiliyor.

Ayakkabı Tasarımları
Ayak dekolteleri yan kısımlarda
Ayakkabılarda dekoltelerin yan kısımlarda verildiği ve ayak üzerinden kalın bir bant ile geçişin sağlandığı ayakkabı modellerinde yumuşak tonlarda derilerin sıkça tercih edildiğini görüyoruz. Su yeşilinden toprak kahvesine naif ve soğuk renklere yer verilen farklı ayakkabı modellerinde bu renklere uygun görünüş düztabanın sadeliğinden geliyor.

Ayakkabı Tasarımları

Ayaklarınıza esnek bir hava katan bu modeller topuklulara göre nispeten maskülen bir tarz oluştursa da giyiminizde uzun etekler ve siyah güneş gözlükleri ile minimalist duruşunuzu desteklemek ve daha feminen bir hava yakalamak da mümkün olabiliyor. Kahve tonunun incelikle deriye işlendiği ve ayaklara yazın sıcak günlerini hatırlatan bir hava katan 2017 ayakkabı modasının gözdesi bu modeller, dilerseniz yırtık jeanler ve omuzlardan dökülen deri ceket modelleri ile birlikte sokak modasına da uyum sağlayabiliyor.
Renk katmak isteyenlere seçenekler
Derinin ciddi duruşundan ziyade ayaklarında kumaşın sıcaklığını taşımak isteyenler için ise bohem desen detaylarına sahip modeller ya da marin temalı mavi ve beyaz şeritlerin yoğunlukta olduğu ayakkabı tasarımları bulunabiliyor.

Ayakkabı TasarımlarıAyakkabı Tasarımları
Topuk kısmından da parça eklenerek babet tarzına daha yakın bir görünüm elde edilen bu modeller daha genç bir görünüm isteyenlerin tercihini oluştururken, baharın sıcak günlerine de gönderme yapmayı ihmal etmiyor. Mat tonlarda taytlar ya da kot shortlar ile uyum içinde kullanabileceğiniz bu modeller, dilerseniz okul şıklığının da akıllıca seçilmiş bir parçası olabiliyor.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*