Ayakkabılarda 2017 TrendleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Ne giyeceklerine karar veremeyen kadınlar için 2017 trendlerini araştırdık. Seçim yapmakta zorlanan bayanların yeni modellerle kendilerinden geçeceğine eminiz. Bu yılın modasındaki çeşitlilik önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi geçmişle günümüzü buluşturan tasarımlardan dolayı oldukça zengin. Geçmişten günümüze tüm çizgileri bulmak mümkün. Klasik tarzlardan sıkılan bayanların 2017 trendleri ile kendilerine yeni bir yön verecekleri muhakkak.

metal zımba ayakkabı

Asil ve gösterişli tarzlardan hoşlanan bayanlar için oldukça dikkat çekici sivri burunlu modeller bulunuyor. İnce burunlu ayakkabılar arkadan bağlarla ayak bileğine tutturulmuş. İncelik topuklarda da devam ederek ayakkabının zarafeti bozulmamaya çalışılıyor. Bu yıl kıyafetlerle birlikte ayakkabılarda da sıkça göreceğimiz metalik tonlar ayakkabılarda da kendisini gösteriyor.
Hem renk tonları hem de metal takılarla süslenen ayakkabılar gene metal örgü ve takılarla bezenmiş kıyafetlerde çok şık duruyor. 2017 trendleri listesine sadece ayakkabı alanında değil kıyafetlerle de hızlı bir giriş yapan kadife bu sezon ayakkabılarda kendisini sıkça göstereceğe benziyor. Tasarımcılar o kadar şık ayakkabılar tasarlamışlar ki evinizde mutlaka birkaç çift kadife bulundurmak isteyeceğinize eminiz. Hafif sivri uçlar ve bileğe kadar uzanan kadife ayakkabılar kalın geometrik şekillerde tasarlanarak beğenilere sunulmuş.

kadife ayakkabı

Sneakarları 2017 trendleri ile de görmeye devam edeceğiz. İnce uzun hatları ve metal işlemeli topukları ile zarif görüntüler sunulmaya çalışılıyor. Üzeri kadife desenlerle bezenmiş ayakkabılar çiçek desenleriyle süslenmiş kot pantolonlara eşlik etmiş.

sneakers

Görüntü gerçekten çok güzel. Bazı vitrinlerde gözünüze takılacak desenli takımların bayanların ilgisini fazlasıyla hak ediyor. Zarafeti kışkırtıcı renklerle sunan modacılar ince topuklu koyu tonlardaki kırmızı ayakkabıları kahverengi günlük kısa çoraplarla sunuyor. Görüntü yadırgatıyor ancak yeterince giyme cesareti olan bayan bulunabilirse bu ilginç tarzı bizde sevmeye başlayabiliriz belki.

kısa topuklu ayakkabı

Kalın tabanlı ayakkabılarla kilo sorunu yaşayan bayanlar aynı zamanda boy kompleksi ile de başa çıkmayı bir arada sağlayabilirsiniz. Bu tarz ayakkabılar minyon bayanların ayakkabıları olarak bilinse de boy sorunu olmayan ve üzerinde taşımasını bilen bayanlara da çok yakışıyor. Bu tarz ayakkabılarda işin sırrı, adımların sağlam olması. Hafif kıvrılmış kot paçalarının altında ince burunlu ve ince topuklu ayakkabılar, kadifelerle süslenmiş botlar size hangisini giysem yerine, hangisini alsam dedirtecek türden.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*