Ayakkabıya Göre Kombin OluşturmakYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Kombin oluşturmada ayakkabı etkisi

Ayakkabıları kombin tamamlamak  ve sokak şıklığını yakalamak için adeta bir moda silahı olarak kullanıyoruz. Hep giysilerimize uygun ayakkabılar seçmeye özen gösteriyor ve bu sayede uyumlu olmaya çalışıyoruz. Peki uyumu ve bütünlüğü yakalamak için bakış açınızı değiştirmek kombininizi ayakkabınıza göre yapmayı hiç düşündünüz mü? Ayakkabı modellerine göre giysilerinizi düzenleme ve kombin oluşturma önerilerimiz ile tüm ayakkabıları değerlendirme altına alın.

Kahve ve nudelar

ayakkabiya gore kombin

Açık kahve ve nude tonlarda ayakkabılar aslına bakarsanız en koyu siyah tonlarından en dikkat çekici neonlara kadar birçok model ve kombin için uygun. Ancak kahve ve nude tonlarının sade ve ağır duruşuna yakışır bir giyim için aslında tek ihtiyacınız biraz yeşil olabilir. Doğanın en bilinen ikilisi kahve ve yeşil rengi, giysilerinizde bir araya gelerek size de aynı doğal güzelliği hissetirecektir. Pantolon yönünden ise ikilinin arasına giren belirgin koyuluklarda bir kot tercih etmek ideal olacaktır.

ayakkabiya gore kombin

Siyah ayakkabıların Vans model olanları sportif bir şıklık için oldukça ideal ve kullanışlı. Ayaklarınıza geçirip çıkabileceğiniz bu rahat ayakkabılara kısa paça skinny jeanler eşlik ederek sportifliği daha kadınsı bir forma sokabilirsiniz. Deri ceket ya da siyah süet ceket ise zımba ve metalik fermuar gibi detayları ile bu genç tarzı destekleyecektir.

ayakkabiya gore kombin

Beyaz ya da pudra renklerinde yarım topuk ayakkabılar giymek sizi nostaljik bir havaya sokacaktır. 60’lar modasını hatırlatan bu ayakkabılar için aynı senelere ait midi boy kabarık eteklere göz atmanızda fayda var. Dilerseniz bu yüksek bel etek modellerine boğazlı karpuz kol kısa bir tshirt ya da düz siyah bir gömlek eşlik edebilir.

ayakkabiya gore kombin

Animal print yani hayvanlardan ilham alan leopar, zebra gibi desenler için favorimiz deri ceketler. Basic tshirtler ile karmaşıklığı denge altına alabileceğiniz bu kombinlerde düz saç modelleri de hoş duracak.

ayakkabiya gore kombin

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*