Azur Mavisine Gardırobunuzda Yer AçınYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Klasik giyimin kenarda kalmış asil rengi azur mavisi etkileyici tasarımlar için 2017 kış modasında gün yüzüne çıkmaya hazırlanıyor. Mavi tonları içerisinde göz alıcı parlaklığı ile ayrı bir yere sahip olan azur mavisi klasik kumaşları ilgi çekici tasarımlara dönüştürürken yalnızca giyim değil aksesuar modasında da bu sene sık göreceğimiz renklerin arasında yerini alıyor.

azur mavisi etek

Klasik parçalarda azur şıklığı

Azur rengini en çok kabarık uzun etekler, şifon gömlekler gibi klasik giyim parçalarında göreceğiniz 2017 modasında bu rengin asaletin dozajını bir üst seviyeye çıkardığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

azur mavisi kıyafet

Özellikle farklı renklerle kombinlendiğinde kendini daha da belirginleştiren azur mavisi parçalarınızda siyah rengiyle uyumdan şaşmamanızı öneririz. Filmlerden çıkmış bir görünüm için azur mavisi trendlerine göz atmanızda fayda var.
Ofis şıklığında azur

Ofis şıklığında da dikkat çekici olmayı sevenler için azur mavisinin kullanıldığı harika parçalar bulabilirsiniz.Tamamen aynı renkten oluşturulan bütünlüğü tulumlar ya da takım elbiseler şeklinde taşıyabilir, renklendirme için ayakkabı ya da paltolarda nil yeşili gibi açık tonlardan yardım alarak parlaklığı dengeleyebilirsiniz. Özellikle 2017 modası palto modellerinde uçuk tonların sıkça kullanıldığını unutmadan rahatlıkla tercih yapabilirsiniz.

kıyafete uyumlu aksesuar

Eğer azurun göz alıcı tonunu fazla iddialı buluyor ancak yine de giyiminizde kullanmak istiyorsanız bunun için aynı renklerdeki 2017 aksesuar modasını incelemenizi öneririz. Takı, ayakkabı, çanta gibi detaylarda kullanılan azur mavisi koyu renklere canlılık katarken açık tonları da daha etkileyici gösterebilmektedir.

azur mavisi elbise

2017 sokak modası takipçilerinin bu sene azur mavisini sık göreceğini eklemememizde de fayda var. Özellikle rahat parçaların sık kullanıldığı sokak modasında eğer şıklık ve rahatlığı bir arada taşımak istiyorsanız azur rengi hafif parçaları tercih etmeniz oldukça tarz sahibi görünmenizi sağlayacak bir alternatif olacaktır.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*