Babet KombinleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Babetlerle ne giyelim?

Babetler ayaklarda rahatlığın akla ilk gelen adresi. Genç tarzın en sevdiği ayakkabılardan olan babetleri bu derece sevmememizin ve vazgeçememizin bir sebebi de şüphesiz onları taşlı ya animal print desenli olduklarında gece, soft ve pastel renklerinde olduklarında gündüz ya da çiçek işlemeli olduklarında tatil kombinlerinde kullanabileceğimiz bir çeşitlilik ağına sahip olması. Peki bu konuda tercihimizi yaptıktan sonra hangi babet ile hangi kombini birlikte kullanmalı, babet uyumunda nelere dikkat etmeli? Baharın en şık kadınlarından olmanız için sizlere babet rahatlığı ve şıklığını bir arada kullanmanızı sağlayacak öneriler sunuyoruz.

Babet rahatlığını giyim rahatlığına taşıyın

babet kombinleri

Babetlerinizi yalnızca şık olmak değil aynı zamanda rahat da hareket edebilmek için seçtiniz. Bu nedenle sizleri daha da rahat ettirecek şık parçalar bularak amacınıza ulaşmanızı sağlayacak parçalar bularak işe başlayalım. Mini elbiselerde uzun kol ile baharın değişken havasına uyum sağlamak mümkün. Ancak rahatlığınız için mini boy elbiselerde astarlı tül tasarımları kullanarak bol ve dökümlü modeller tercih etmeniz ideal. Bu konuda şeker pembesi gibi canlı renkler ve tüllerin uçuşan hareketli görüntüsü size yol gösterecek.

babet kombinleri

Ayakkabıları bu kadar sevmemizin bir diğer nedeni de tercihinize bağlı olarak aynı rengin hakim olduğu düz kombinlerin havasını bir anda değiştirebiliyor olması. Örneğin beyaz rengin hakim olmadığı bir pantolon bluz kombininde, bluzunuzun desenleri ile aynı renkte bir çanta kullandıktan sonra hardal sarısı gibi dikkat çekici bir babet rengi ile görüntünüze canlılık katabilirsiniz.

babet kombinleri

Neon renklerde babet modellerini ise aynı şekilde düz ve sportif kombinleri daha dikkat çekici kılmak için kullanmak akıllıca olacak.

babet kombinleri

Skinny jean modellerinden dilediğiniz bir rengi mavi bir gömlek ve neon pembe babetler ile kombinlemek sizi farklı kılmaya yetecek de artacak.

babet kombinleri

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*