Bağcıklı Modeller ile Ayaklarda ZarafetYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Bağcıkların ayaklarda ve bileklerde yarattığı klasik zarafet sayesinde daha şık bir görünümü garanti altına alabilir, aynı zamanda 2017 ayakkabı modasına da uyum sağlayabilirsiniz. Bu sezon vitrinlerde sık sık göreceğimiz bağcıklı ayakkabı modelleri rahatına düşkün hanımlar için düz taban modellerde karşımıza çıkarken topuklu modelleri de bağcıklarla daha göz alıcı bir halde bulmak mümkün olacak.

bayan ayakkabı modelleri

İnce burunlarda bağcıklar

İnce burunlu modellerin sahip olduğu asil şıklığı daha nostaljik çizgiler ile yumuşatmak ve kadınsı görünümü sevimli bir duruşla dengelemek için bu ayakkabılarda bağcık detaylarını kullanmak oldukça iyi bir alternatif olabilir. Özellikle ofis şıklığının ya da özel günlerin vazgeçilmez asalet timsali parçalarından olan sivri topuk ve sivri burunlu ayakkabı modellerinde bağcık kullanılması muhteşem bir incelik ve şıklığı garantilemektedir.

bayan ayakkabı

Kalın topuklularda bağcıklar

Eğer sivri burunlardan daha rahat bir alternatifle bağcık detaylarını birleştirmek istiyorsanız bunun için kalın topuklu ayakkabı modellerinin bağcık kullanılanlarını tercih edebilir, hatta zarafeti destekleyen bu özellik sayesinde kalın topukların daha da kadınsı durmasını sağlayabilirsiniz.
İster gündelik kullanımda ister iş hayatında tercih edebileceğiniz kalın topuklularla klasik ince topuklardan çok daha rahat etmeyi garanti altına alabilir ve bu sayede şık olmak isterken rahatsız olmak zorunda olmayabilirsiniz.

zarif bayan ayakkabı

Rahatlığından ödün vermeyenlere

Eğer sivri burunlar ya da topuklular sizin için uygun değilse ya da temponun yüksek olacağı bir günün hazırlığındaysanız ancak yine de zarif görünümden taviz vermek istemiyorsanız düz ayakkabı modellerinde de bağcık detaylarının kullanılanlarını seçebilirsiniz.

bayan ayakkabı modelleri

Özellikle daha rahat kombinleme imkanı bulacağınız bu modellerde bu sezonun bir diğer modası olan süetin de kullanılanlarını seçerek iki hiti bir araya getirir hem de kış günlerine uygun bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*