Bahar Ayları için Beylere Kombin Oluşturma ÖnerileriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Erkekler için bahar kombini yaratma ipuçları

Erkeklerin de bahar kombinleri konusunda kafalarının karışık olduğunu görebiliyoruz. Çünkü havaların ısınması ile birlikte kadınların yoğun şekilde hissettirmekte olduğu tarz ve gardırop değişiminden haliyle erkekler de nasibini aldı. Sezonun erkeklere hitap eden tüm trendleri yavaş yavaş kendini belli ederken genel hatları ile erkek modasında çok radikal değişimler görülmediğini söylemek mümkün. Ancak bu sene rahatlığın ön planda olduğu kombinleri ve buna karşılık pembe renk, kısa paça gibi feminenlik ile özdeşleşen modern detayları da erkek giyiminde sıkça görmek mümkün. Siz de bu bahar ne giyeceğinizi seçerken önerilerimizi göz önünde bulundurarak karar vermeyi ihmal etmeyin.

bahar erkek kombinleri

Sıcak havalara prova

bahar erkek kombinleri

Havaları şimdiden ısıtanlardansanız bu sene diz boylarında keten shortlar ile sezona başlayabilirsiniz. Krem ve lacivert rengin tartışmasız uyumundan faydalanmayı ve askeri gözlükler ya da beyaz renk Converse’ler gibi klasik detayları da kullanmayı unutmayın. Özellikle sahil kenarı kasabalarında şık turlar ve aynı anda rahatlık yakalamak için bu görüntülerin ideal olduğunu söyleyebiliriz.

bahar erkek kombinleri

Mavi rengi biraz daha vurgularken bir yandan kahve detayları da daha da koyulaştırmak kombin renklerinin daha göz alıcı ve canlı olmasını sağlayacaktır. Şık bir erkek olarak parlamak için dilerseniz düz kot dokumalar, dilerseniz de boyuna çizgiler deneyebilirsiniz.

Şehir görünümü

bahar erkek kombinleri

Şehir görünümünde bahar havasını yakalamak isteyen erkekler için elbette değişmez rahatlık timsali kotlar. Ancak bu sene farklı olarak kot paçalarında uçlarda olduğumuzu söyleyebiliriz. Tüm bilekleri açıkta bırakan kısa paçalar ya da ayakkabı soketlerini kamufle eden uzun paçalar arasında tercih sizin. Ancak ilk seçeneğiniz daha modern, ikinci seçeneğiniz daha salaş bir tarz ortaya koyacaktır, bizden demesi. Görünütünüzü el örmesi nude tonlarda bir hırka ile tamamlayarak romantik bir hava yakalayabileceğinizi de dipnot düşelim.

bahar erkek kombinleri

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*