Bahar için Okul Kombinleri SeçenekleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Baharda okulda ne giymeli?

Genç hanımlar için giyim özellikle de neredeyse tüm verimli vakitlerini geçirdikleri ve sosyalleştikleri okul ortamında daha da önemlidir. Hali hazırda görünümüne önem veren genç kızlar için okulda nasıl göründüğü kadar maliyeti düşük ve pratik kombinler oluşturmak da öncelikli bir moda gündemidir. O halde siz de okulun en stil sahibi kızı olmak ancak bunun için çok zaman ya da para harcamamak için size uygun kombin önerilerini bizimle yakalayın.

bahar okul modasi

Sportif şıklık

bahar okul modasi

Şıklık yaratmak illa ki abartılı giyim demek değil. Özellikle de okul ortamı gibi genç rahatlığının ön planda olduğu ve gün içinde rahat etmenizin büyük önem taşıdığı mekanlarda sportif parçalar ile de gayet stilinizi yaratabilmenize imkan var. Bu senenin en beğenilen ve en çok konuşulan kot modeli olan mom jeanlerden bir tane edinmek işlerinizi oldukça kolaylaştırabilir. Kısa basic tshirt ve beyaz Converse modelleri ile yeterince cool görüneceğinize eminiz. Aksesuar ihtiyacı duyarsanız güneş gözlükleri ve deri kemerler ise yanınızda.

bahar okul modasi

Taytlar genç kızlarımızın kurtarıcısı. Siyah bir tayt ile kombinleyemeyeceğimiz parça neredeyse yok denebilir. Siz de farklılık katmak ve baharın sıcaklığını yansıtmak için taytınızla birlikte çapraz bantlı sandaletler giyebilir, sandaletlerin sıcaklığını truvakar kol vizon bir tunik ile sadelik yaratarak dengeleyebilirsiniz.

bahar okul modasi

Hepinizin gardırobunda bulunan çeşit çeşit kotları ne kadar ne sevdiğimizden bahsetmeye gerek yok. Gençlerin olmazsa olmazı kot modellerinde özellikle kesik detaylarına sahip olanları yeniden kullanmak için ideal zamanlardayız. Üst kısım da ise bralet modasına uyarak boyundan dantel detayı verebilir, uzun bir kolye ile modern bir dokunuşta bulunabilirsiniz.

bahar okul modasi

Kısa karpuz kol bir elbiseniz varsa, üzerine iri delikli bir hırka alarak hem serin havalara karşı B planınızı hazırda tutabilir, hem de oldukça tarz sahibi görünebilirsiniz. Bu görünüm için ayaklarınızda mutlaka sandaletleriniz olsun.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*