Bahara Özgü Ceket Kombini ÖnerileriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Ceket kombinleri ile sokak modasında bahar şıklığı

Bahar havasının belli belirsiz ve değişken oluşuna uyum sağlamak için sokak modasında en çok yer verdiğimiz parçaların başında şüphesiz ceketler geliyor. Ceket modelleri yalnızca koruyuculuğu ile değil, şıklığı ve farklı kombileri daha etkileyici kılması ile de gözdelerimizden biri olmayı başarıyor. Peki sezonun  en beğenilen ceketleri ve ceket kombinleri neler? Bahar aylarına uygun bir görünüm için ceketleri nasıl kullanmalı? Baharın gözdesi ceketler ve sokak modasındaki yerleri hakkında hepsini sizin için yazdık.

Spor rahatlık

ceket kombinleri

Ceket modellerinde sık gördüğümüz bir dokuma olan kanvas, asker yeşili ve bordo gibi koyu tonların oldukça yakıştığı bir kumaş. Özellikle de hafif salaş kesim, ip detayları ya da metal ve düğme gibi süslemeleri ile kanvas ceket modelleri sportif şıklık için mutlaka listenizde olması gereken parçalardan. Bu ceketlerin bir diğer avantajı da diğer dokumalara uyumlu bir havada olması. Yani daha serin havalarda kanvas kumaş ceketlerin içerisine ince bir hırka giyebilir, bu sayede içinize giydiğiniz parçanın görünümü hakkında uzun uzun düşünmekten de kurtulabilirsiniz. Altına ise skinny jean giymek sizi sokağın sportifi ilan etmelerine yetecek.

Şık fikirler

ceket kombinleri

Ceket tercihini daha şık modellerden yana yapmak isteyenler için akla ilk gelen bahar renklerinden biri pudra. Pastel tonları sık göreceğimizin 2017 sokak modası kombinleri çok önceden sinyallerini vermişti. Zaten pudra renginin bu şıklığından da kolay vazgeçmek pek mümkün değil. Pudranın bu birçok ortam için ideal olabilen görüntüsüne ise en çok sütlü kahve deri çantaları ve beyaz şifon bluzları yakıştırdığımızı söylememek olmaz.

Kot ceketsiz, bahar ceketlerinden bahsetmek mümkün değil. Bahar desenlerini taşıyan efil efil bir elbisenin üzerine geçireceğiniz açık mavi bir kot ceket tüm havanızı değiştirmenize yetecek.

ceket kombinleri

ceket kombinleri

Bu senenin bir diğer ünlü trendi süetlerden baharda da vazgeçemedik. Süetin ceketlere uyarlandığı tasarımlarda en sık karşımıza çıkan renklerden olan kahveyi, siyah bir elbisenin üzerine yakıştırmak ise hiç de zor olmayan bir kombin önerisi.

ceket kombinleri

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*