Baharı Ayaklarınıza Getirecek Çiçekli Süet Ayakkabı ModelleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Bahar bu süet ayakkabı modelleri ile ayaklarınızda

Süet ayakkabılar sezonun şıklık göstergesi.  Hatta 2017 sokak modası seti o kadar çabuk benimsedi ki bu dokuyu elbiselerden çantalara neredeyse her parçada gördük. Havaların ısınması ile birlikte süet tasarımlara veda edeceğimiz sananlar ise büyük yanılgı içindeler. Siz de ayaklarınıza adeta baharı getirecek bu çiçek desenlerinin süet ile birleştiğinde ne kadar vintage bir tarz yarattığı bizimle inceleyin.

çiçekli süet ayakkabilar

Çiçek nakış işleme

Çiçeklerin anneannelerimizin döneminden aşina olduğumuz nakış formunda işlendiği el yapımı görünümü kazandırılan süet ayakkabı modellerinde direkt olarak dikkatimizi topuk detayları çekiyor. Çiçek desenlerine yer açmak için kalın tutulan topuklar bu sayede topuklu ayakkabının rahatsızlığından çekinen kadınları da rahatlatacak cinsten bir dolgunluğa sahip.

çiçekli süet ayakkabilar

Çiçek süslemeleri

Siyah zemin, çiçek nakışlarını oldukça etkileyici ve renkli göstermeye yetmiş. Ancak bu görünümü daha vintage bir hale getirmek için parlak boncukların kullanıldığı renkli süetler de göz kamaştırmıyor değil.

çiçekli süet ayakkabilar

Misket limonu ve buz mavisi gibi renklerde süet ayakkabıların özellikle bilek bağcığı ile oldukça hanımefendi bir duruş kazandırdığı ortada. Bu görünümü çiçek formu verilen parlak taşlar ise anında eğlenceli bir hale sokuyor.

çiçekli süet ayakkabilar

Yine kalın topuk detayının dikkatimizi çektiği bu ayakkabılar, gündelik kullanım için ideal. Ancak retro tarzınızı gün içinde her alana yansıtmak istiyorsanız özel davetlere midi boy siyah elbiseler ve süet eldivenler ile katıldığınız bu süet modellerini değerlendirmenize kimse karşı çıkamayacaktır.

Bonus fikir:

Sezonun sneakers modelleri oldukça ilginç modeller ile karşımıza çıkıyor. Bu modeller içerisinde metalik parlaklığa sahip olanlar dikkat çekse de daha kadınsı tarzlar arayanlar için çiçek nakışlarının kullanıldığı modeller cazip bir seçenek oluşturuyor. Siz de sezonun sneakers modasını baharı kaçırmadan yakalamak için farklı markaları incelemeye başlayabilirsiniz.

çiçekli süet ayakkabilar

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*