Baharı En Sevilen Renk Kombinleri ile KarşılayınYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Bahara rengarenk bir karşılama

Bahar yaklaşırken gardıroplarının önünde ne giyeceğini düşünen hanımların telaşı da artıyor. Sezonun en büyük renk trendleri merak konusu olurken, renkleri referans alarak giyimine dikkat eden kadınların kombin yapma konusunda işleri çok daha kolay oluyor. Siz de pembenin damgasını vurduğu ancak kışın ardında bıraktığı koyu tonların unutulmadığı bahar kombin renklerini keşfederek gardırobunuzu en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Fuşya ve pembeler

Şeker pembesi tonlarının adeta damga vurduğu 2017 bahar modasında pembeyi nötrlemek için hafif beyazlıklara yer veriliyor. Fuşyanın asil matlığına yer verilen kombinlerde, pembenin yumuşaklığı yün hırkalar ile bir araya geliyor ve pembeye karşı koymak kadınlar için daha zor bir hal alıyor.

Bahar renk kombinleri

Fuşyanın bahar renkleri için fazla ağır olduğunu düşünen daha canlı ruhlara ise elbette daha naif pembeler sunmak mümkün. Altın rengi kolyenizin ucundaki kalp motifini gözlüklerin kalp camları kullanarak sevimli bir yakalayabilir, daha açık tonlardaki pembeler için açık renk ancak yırtık detaylarına sahip eskitme kotları deneyebilirsiniz. Elbette bu spor görünümü kepli şapka ya da spor ayakkabı gibi rahat parçalar ile birleştirmek de akıllıca olabilir.

Bahar renk kombinleri

Koyu ve mat tonlar

Bahar renk kombinleri

Kışın izlerini hala ardında bırakamayanlar için de alternatifleri ile gelen 2017 bahar modasında ne kadar koyu tonların baskınlığı görülse de hafif renklendirmeler olmadan yapamıyoruz. Lacivertin fuşya ile uyumundan faydalanılarak daha serin havalar için bere ve çizme gibi detayların kullanıldığı sade ve şık kombinler yaratmak mümkün.

Bahar renk kombinleri

Baharın olmazsa olmaz deseni çiçek motiflerinin geleneksel bir halde karşımıza çıkması beraberinde biraz daha renklenen zemin renklerini getirirken, çizmeler de botlara dönüştürülerek daha rahat bir görünüm sağlanmış.

Bahar renk kombinleri

Asi ruhların siyahtan vazgeçmemesi onların da baharı en rahat halleri ile karşılayamayacağı anlamına gelmiyor. Süet modasını siyah rengin sportif hali ile buluşturan Converse ayakkabılar, deri detaylı modern tasarım sırt çantaları, etnik desenli şalaş etekler, gri ve siyahtan kopamayanları bahara hazırlıyor.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*