Baharı Getirecek Çanta Modelleri



Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Bahar renkli çantalar ile yanınızda

Baharın gelişi ile modada renklilik ve canlılık yeniden hayat bulmaya başladı. Peki modadaki bu hareketlenmeden yalnızca nasibini giyim dünyası mı aldı? Aksesuar dendiğinde akla ilk gelen seçenek olan, kadınların olmazsa olmazı çantalar da baharın renklerini yanında taşımak isteyenler için yaratıcı ve eğlenceli halleri ile karşımızda. Hemen bahar çantalarını, farklı modelleri ve kullanım önerilerini açıklamaya başlıyoruz.

bahar cantalari

Rengarenk çantalar

Bahar çantaları dendiğinde ilk olarak renkten bahsetmemek yanlış olur. Renklilik bakımından yoğun olarak mavi, krem, pembe ve yeşilin pastel tonlarını gördüğümüz çantalar yalnızca deri değil, hasır gibi dokumaların da kullanıldığı formlar ile bizlere baharın geldiğini hatırlatıyor. Bu çantaların elbette en önemli özelliği gündelik kullanıma uygunluğu. Baharın gelişini en iyi hissettiren yerler olan sokaklar pastel tonlarında çanta seçimleri ile oldukça naif bir görünüme bürünüyor.

bahar cantalari

Hasırın kullanıldığı çanta modellerine ise en çok mavi rengin uyum sağladığını söylememizde fayda var. Özellikle sahil modasına ve deniz kenarı mekanlara yakıştırdığımız hasır çantaları denizin mavisi ile kullanmak kendinize has bir konsept yaratmanız için ideal bir fikir olabilir.

bahar cantalari

Pastel tonlarını elbette yalnızca gündelik modellerde değil, iş şıklığı için tercih edebileceğiniz deri çanta modellerinde de görmekteyiz. En klasik çanta anlayışından yola çıkılan bu zarif çanta modellerinde minik ve parlaklığın abartılmadığı metalik detaylar ciddi bir görüntü katarken baharın pastel trendini uyum sağlamayı da es geçmiyor.

bahar cantalari

Çiçeksiz bahar modası olmaz

bahar cantalari

Bahar modasından bahsederken çiçeklere değinmeden geçmek elbette olmaz. Pastel renklerdeki zeminlerin üzerine nostaljik bir hava estirecek olan country tarzı çiçek motifleri işlenen bu doğal görünümlü çantalar zincirli yapısı ile elbise modellerini daha şık kılmak ya da gündüz kombinlerinizi renklendirmek için ideal.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*