Baharın En Sevilen Şalları ve Kullanım ÖnerileriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Şal modelleri ile bahar aylarında şıklığınızı tamamlayın

Şallar ve fularlar bahar aylarında ceketlerimizi taçlandırırken serinlikten de korunmak için birebir. Özellikle son birkaç senedir kullanımını daha sık gördüğümüz şal modelleri ile kadınlar kendi tarzlarını ortaya koyabilme ve farklı günler için pratik kombinler yapabilme imkanı buluyor. Çünkü şal modelleri takıldıklarında bir anda giyiminizin havasını baştan aşağı değiştiriyor, en sade giyimleri bile farklılaştırabiliyor. Siz de şal modellerini ve onların farklı kullanım alanlarını keşfederek baharda sokak modası için yerinizi alın.

Klasik tarzlar

sal modelleri

Şalları en klasik haliyle gördüğümüz düz renkler ve püsküllere sahip modeller, omuzlarınızdan aşağı bir kere bağlanıp inmesi ile yeterince şık bir görüntü sağlayabiliyor. Risk almadan ya da klasik çizgilerden şaşmadan şık görünmek için şalları tercih edecekleri ise 2017 sokak modası pastel renklerin koyu tonlarda ceketlerde kullanılması ile karşılıyor.

sal modelleri

Fularları andıran ince şallar ise iş kadınları gibi artık sokak modasının da sevilen parçalarından biri olarak anılıyor. Eskiden yalnızca döpiyes tarzı takımlarla görmeye alışkın olduğumuz ve sokak modası için resmi bulduğumuz saten şallar, artık renkli pantolonlar ve blazer spor ceketler ile birlikte de tercih edilerek oldukça hoş bir kombin yaratmanızı sağlayabiliyor.

Farklı tarzlar

Farklı bağlama tarzları ile klasik şalları bir anda çok daha şık ve dikkat çekici kılmak da mümkün. Bunun için uzun bir şalı zincir kolye niyetine kullanmayı düşünebilirsiniz. Şalınızı boynunuzdan aşağı sarkıtın ve bel hizanızın hemen altında gelişigüzel bir düğüm atın. Kombininizi daha dikkat çekici kılmayı başardınız bile.

sal modelleri

Daha bohem bir tarz yaratmak için sıra keçe kumaşlardan etnik desenli şallara geliyor. Geniş ve kalın dokusu ile baharın özellikle ilk ayları için ideal olan bu şalları kemer ile kullanmak ise farklı görünmek için yeterli. İnce deri ya da örgü bir kemer ile yalnızca pelerininizi değil şalınızı da bağlayabilir, bu görünümün sahip olduğu tarzı pekiştirmek için siyah külotlu çoraplar tercih edebilirsiniz.

sal modelleri

Elbette daha gösterişli kadınlar için daha farklı seçenekler bulmak da mümkün. Her sezon karşımıza çıkan kürkleri bu defa kaban üzerinde bir detay olarak değil, boğazınızı koruyacak şık bir şal olarak kullanmanız mümkün.

sal modelleri

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*