Baharın Gelişini Tırnaklarınıza Yansıtacak Nail Art ModelleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Tırnaklarınıza bahar gelsin!

Nail art modelleri farklı konseptlere yarattığı uyum ile ellerinizi farklı günlere ve farklı temalara hazırlama konusunda birebir. Evinizin ortamında kolayca uygulayabileceğiniz bu nail modelleri ise pratikliği düşünüldüğünde ellerinizde yaratacağı etki ile şaşırtıcı sonuçlar elde etmemizi sağlıyor. Baharın gelişini ellerinize yansıtacak olan en renkli ve neşeli nail art modelllerini ve yapılışlarını birlikte öğreniyoruz.

Çiçekli tırnak desenleri

bahar tirnaklari

Baharın gelişini kutlamak için modanın her alanında çiçekleri görüyorsak, bu çiçekleri neden ellerimizde taşımayalım? Çiçek desenlerini ellerinize uygulamanın zor olduğunu ve bunu becerebilecek kadar el alışkanlığınız olmadığını düşünüyorsanız bir daha düşünmenizi tavsiye ederiz.

Tırnaklarınızın biri hariç hepsine pudra tonlarında pembe bir oje uygulayın. Bu ojeler kuruduktan sonra kalan tırnağınıza beyaz oje sürün ve beyaz oje de kuruduktan sonra üzerine kopyalayıcı tırnak cilası uygulayın ve dergilerden bulabileceğiniz çiçek desenlerinden birini yapıştırın. Ardından kağıdı yavaşça çekin ve çiçekli tırnaklarınızın tadını çıkarın. Yine de bu işlem dahi sizin için zorsa, çiçekli tırnak stickerları ile tırnaklarınızı dakikalar içinde bahara hazırlayabileceğinizi unutmayın.

bahar tirnaklari

Tırnaklarınız kısa ya da fazla küçük olduğu için nail art modellerini değerlendiremeyeceğiniz düşüncesini bir kenara atın. Tırnaklarınızın bazılarına nar çiçeği, bazılarına ise mat beyaz oje sürün ve ince bir fırça ile beyaz tırnaklarınıza renkli çiçekler çizin. Görseldeki uygulama sizin için fazla karmaşıksa basit çiçekler ile başlayın ve çiçek modellerinin aslında ne kadar kolay olduğunu kısa sürede keşfedin.

bahar tirnaklari

Farklı tırnak fikirleri

bahar tirnaklari

Tırnaklarınıza bahar renklerini yansıtmak için tek seçeneğiniz elbette çiçekler değil. Hayvanların baharı gelişi ile canlanan tüylerinden ilham alan tavuskuşu temalı tırnakları dakikalar içerisinde kendiniz de deneyebilirsiniz.

bahar tirnaklari

Tırnaklarınıza özellikle sivri manikür uygulanmış ise elmas ışıltısı katmak için canlı renklerden kombin yaratmayı deneyin. Parlak renklerin sivri uçlu törpülenmiş tırnaklarda ne kadar ışıltılı bir görünüm yarattığına siz de şaşıracaksınız.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*