Bayılacağınız Ayakkabı – Kombin ModelleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Ayakkabı ve giyim uyumunda beğenilen tarzlar

Ayakkabılar ve giyim parçaları birbirleri arasında sağladığı uyum ile kombinleri ideal kılmak için en önemli etmenleri oluşturuyor. Giyiminizin tarzı tarafından ayakkabı tasarımını belirlemeniz mümkün olabilirken, bazı kadınlar için ayakkabı öncelikli oluyor ve giyim ayakkabı çerçevesinde belirleniyor. Ancak sizin yönteminiz ne olursa olsun kombinlerinizdeki uyumu yakalamak için farklı tarzlara özgün verilen örnekleri incelemeyi unutmayın.

Modern kombinlere lame Oxfordlar

ayakkabi kombin fikirleri

Beyaz boğazlı bir gömlek ve siyah kısa paça pantolon size siyah beyaz uyumunun en modern halini kullanmanıza olanak verecek bir fikirdir. Bu görüntüye ek olarak lamenin siyah tasarımları parlaklaştırdığı Oxford ayakkabılar modern tarzınızı tamamlamak için birebir. Bu tarzınızı açık bıraktığınız dümdüz saçlarınız ve Lennon stillinde gözlükler ile tamamlamayı da unutmayın. Ayakkabınızla aynı dokuda bir çantayı da koltuk altınıza aldığınız an sokakları sallamaya hazırsınız demektir.

İş ciddiyetine sivri topuklar

ayakkabi kombin fikirleri

İş kadınları ile ciddi duruşlarından ileri gelen görüntüleri itibariyle sivri topuk ayakkabıların özdeşleştirildiğini söylemek mümkün. Peki bu ayakkabılarda neleri tercih etmeli? Öncelikle ayakkabılarınızın topuğu yeterince yüksek değilse ve iş dünyasının ciddiyetini yansıtmak istiyorsanız yüksek bel ya da kısa paça gibi fikirleri ertelemeniz lazım. Ancak yeterince yüksek bir topuk ile yüksek bel pantolonları birlikte kullanmak bacak boyunuzu uzun göstermek için ideal bir hile.

Aynı şekilde normal boy paçalarda ise lame parlaklığını kullanabilir, ancak bu defa düz taban gibi modelleri değerlendirebilir, düz pantolonlar yerine deri şerit detaylarına sahip taytlara göz atabilirsiniz. Bu taytlar size hem iş dünyasının temposu içerisinde rahatlık sağlayacak, hem de blazer ceket gibi fikirler ile uyumu yakalamanızı sağlayacaktır.

ayakkabi kombin fikirleri

ayakkabi kombin fikirleri

Gündelik kombinlerinizde rahatlık arıyorsanız da fazla düşünmeyin, oyma desenli süetlerin dolgu topuk rahatlığı ile buluştuğu modeller ya da Vans gibi spor giyim klasiklerinin nude renklerdeki kadınlara özel tasarımlarını deneyerek işe başlayın.

ayakkabi kombin fikirleri

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*