Bebeksi Güzellik için Porselen MakyajYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Porselen Makyaj Nasıl Yapılır ?

Mükemmel görünen bir cilt, etkileyici bakışlar yaratan gözler, can alıcı dolgunlukta parlak dudaklar ile bebeksi bir güzelliğin özellikle de özel günlerde tercih ettiğimiz yöntemi porselen makyaj kadınların gözdesi olmaya devam ediyor. Peki dilerseniz özel güzellik merkezlerinde yaptırabileceğiniz porselen makyajı evinizin imkanlarında kendiniz de yapmayı dilemez miydiniz? İpuçları için okumaya devam edin.

Porselen Makyaj Porselen Makyaj
Kusursuz bir cilt
Cilt makyajı porselen makyaj nasıl yapılır diye soranların en çok dikkat etmesi gereken aşamayı oluşturuyor. Tamamen pürüzsüz ve parlak, beyaz bir cilt size bebeksi ve hoş bir kadınsılık katacak özelliklerin başında geliyor.
Öncelikle kendi ten renginizden bir ton açık bir fondöten seçin ve fondöteninizin mat olmasına dikkat edin.
Cömertçe kullandığınız fondöteninizi ton farkını belli etmemesi için boyun ve dekoltenize de uygulamayı ihmal etmeyin. Göz altı kapatıcınızı sivilce ya da cilt lekelerinizi kapatmak için kullanabilirsiniz. Tamamen kusurlarını kapadığınız cildinize fondöteninizle aynı renk bir pudra uygulayın. Kusursuz cilt makyajı için son dokunuşu hafif tonlarda ve mat bir allıkla tamamlayın.

Porselen Makyaj
Etkileyici bakışlar
Kalın eyeliner sürmek porselen makyaj modellerinin en tipik özelliklerinin başında gelmektedir. Takma kirpik kullanmanızı tavsiye ettiğimiz bu makyaj modellerinde yoğun siyah maskara, uzun ve kıvrılmış kirpikler, uzun ve kalın biz çizgi halindeki eyeliner etkileyici bakışlarınızın anahtarı olacaktır.

Porselen Makyaj
Parlak dudaklar
Porselen makyajında dilerseniz mat dilerseniz parlak rujlar uygulayabilir ancak dudaklarınızı daha dolgun göstermek için son vuruşu hafif bir parlatıcı ile yapabilirsiniz. Evde porselen makyaj yapımı sayesinde kendiniz için uygun şekilde makyajınızı uyarlayabilir ve küçük değişiklikler yapabilirsiniz. Ancak dudaklarınızı daha etkileyici kılmanız gereken bu cesur makyajda dudak kalemi kullanmanız ve rujunuzu sürmeden önce dudak çizgilerini doldurmak için nemlendirici ve ardından pudra uygulamanız dudaklarınızı daha can alıcı kılacaktır.Porselen Makyaj

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*