Belinizi Daha İnce Gösterecek Giyim ÖnerileriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Belinizi sokak modasından ilham alarak daha çekici gösterin

Belini daha kıvrımlı göstermek ve bu sayede daha ince ve çekici bir görünüme sahip olmayı kim istemez! Sokak modasından seçtiğimiz bele vurgu yapan parçalar ve kombin önerileri ile siz de vücut hatlarınızı daha kıvrımlı ve seksi gösterebilir, en yalın elbiseleri dahi daha şık kılabilirsiniz.

beli ince gosterecek giyim onerileri

Belinizi vurgulayın

Belinizi saklamanın onu daha ince göstereceğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Yüksek bel pantolonlar giyerek bel hattınızı daha da görünür kılmanın yanında kısa üst parçaları tercih ederek tüm dikkati bel kıvrımına odaklayabilirsiniz. Ancak burada belinizi ince gösterecek püf nokta, bitişleri giderek daralan gerekirse büzgülü kenarları olan üstler tercih ederek daha sıkı görünmeniz. Gerekirse gömleğinizin alt kısmına gelişi güzel bir düğüm atmak da onu sıkılaştırmaya yetecektir.

beli ince gosterecek giyim onerileri

Belinizi göstermek yerine kapalı tutmak ancak yine kıvrımlı görünmek için bol parçalar kullandığınızda da yine yüksek bel pantolonlardan yardım alabilirsiniz. Bu pantolonların içerisine salaş bir şekilde gömleklerinizi sıkıştırarak bel hattınızın başlangıç noktasını belirginleştirebilir, bu sayede salaş gömleklerin sizi fazla kilolu göstermesinden kurtulabilirsiniz.

beli ince gosterecek giyim onerileri

Elbiseleri sıkın

beli ince gosterecek giyim onerileri

Dökümlü elbiselerin özellikle de karışık desenlere sahip ilginç dokuları ve uçuş uçuş hareketli görünümleri ile bahar ve yaz aylarında favoriniz olduğunu biliyoruz. Hem iş dünyasında hem de gündelik yaşamda tercih edilmeye uygun farklı tasarımları sizlere sunan bu elbise modellerinde belinizi daha kıvrımlı göstermek için tek ihtiyacınız ise ince bir kemer. Özellikle kısa boyluysanız ve bu elbiseler içerisinde daha çekici görünmek istiyorsanız, ince bir kemer yardımı ile belinizi daha sıkı gösterebilir, kalça ve bel ayrımına vurguda bulunabilirsiniz.

beli ince gosterecek giyim onerileri

Bir kemere sahip değilseniz bu konuda bir kurdele ya da tül bir şeritten yardım almak yaratıcı bir kuşak yaratmanızda size yardımcı olacaktır.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*