Beyaz Dantelleri Hiç Bu Kadar Cesur Hallerinde GörmedinizYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Yaza damga vuracak beyaz danteller

Beyaz dantel dokumalar evlerin dekorasyon gerecinden gelinliklerin vazgeçilmez dokusuna kadar adeta bir klasik. Ancak bildiklerinizi alt üst etmeye inatlı görünen 2017 modası en masumumuz olan beyaz dantelleri oldukça cesur formlarda yorumlanmış bir şekilde karşımıza çıkararak bizleri şaşırtıyor. Sahil modasında bu sene sıkça göreceğimizi düşündüğümüz beyaz dantelleri nasıl kullanmalı, nelerle kombinlemeli?

beyaz danteller

Beyaz dantellerden transparan elbiselere

Beyaz dantel ve tül dokumalarının harmanlandığı mini elbiseler sahilde rahat etmek kadar dikkat çekici bir şıklık yakalamak isteyenler için de ideal. Ayrıca hafifliği ile yaz sıcağına uyum sağlamanıza yardımcı olacak olan bu dokuma için ”cesur” demek pek de yanlış olmaz. Bu sebeple bikini üzerine giymekte de çekinmeyeceğiniz bu mini elbise fikirlerin özellikle de bronz cildinizin üzerinde siz de çok beğeneceksiniz.

beyaz danteller

Elbiselerinizin beyaz rengi sayesinde yazın aydınlık havasına uyum sağlayabilirsiniz. Ancak bununla yetinmemenizi öneririz. Kombin yönünden dantele uyum sağlayacak takılar tercih etmek faydalı olacak. Nazar boncuklu gümüş halhallar ya da doğal taşlı otantik yüzükler kombinlenmek için sizleri bekliyor olacak. Güneş gözlüğünüzü ve şapkanızı da unutmayın!

beyaz danteller

Dantelleri en çok yakıştırdığımız ayakkabı fikri olarak mantar topuk modellerden bahsetmemiz lazım. Çünkü üzerindeki beyaz dantel dokusu ile elbisenize ya da bikininize mükemmel bir uyum sağlayacak olan bu ayakkabılarda tartışılmaz bir rahatlık da sizinle olacak.

beyaz danteller

Üst kesiminde korse yapısının kullanıldığı mini elbiselerde eteklerde dantele dönüşüm görmek ise sizi akşam hazırlıkları için hazırlanırken verdiği ilham ile etkileyecek. Bu görünümü sade bir atkuyruğu  ve hafif parlak bir makyaj ile tamamladığınızda gece hayatına hazırlanmanız dakikalar alacak.

beyaz danteller

Tercihinizi yalnızca elbiseler ile kısıtlı tutmanıza gerek yok. Bu trendi yakalamanızda braletlerin en büyük yardımcınız olacağı bir sezondasınzı. Braletlerinizi sahil kenarı yerlerde direkt olarak shortunuzla kullanabilir, daha serin ya da kapalı mekanlarda ise ince bir tshirt ya da hırka ile kısmen kamufle edebilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*