Bir Şıklık Klasiği: Siyah ve Süet Ayakkabı ModelleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Siyah topuklu ayakkabılarda süet şıklığı

Siyah renginin derinliği ve cazibesi kadınların tartışılmaz şekilde en büyük tutkusu olan ayakkabılarda karşımıza çıktığında elbette hayır demek pek de mümkün değil. Özellikle topuklu modellerin can alıcı şıklığını siyah ile bir araya getirmeyi yeğleyen tasarımcıların fikirleri şıklık kavramını en klasik ancak en karşı konulmaz şekilde öğretmek için karşımıza çıkar cinsten. Bu şıklığa bir de özel olarak süet dokusu eklendiğinde hangi kadın cezbedici görünmez ki? Siz de topuklu ayakkabılarda siyah süetin yarattığı gizemli ve klasik havaya sahip ayakkabı şıklığını hemen şimdi keşfetmeye başlayın.

Desenlerde süete işleme farkı

siyah suet topuklu

Oyma biçimindeki kendinden desenli görüntüye sizin teninizin zemin oluşturacak olması, süet ayakkabıların el yapımı modellerini özel kılan detayların başında geliyor. İnce topuklular sizi zarif gösterme konusunda tam bir biçilmiş kaftan olmakla birlikte ayakların kalıbının da sahip olduğu incelik zariflik için dikkat çeken bir başka noktayı oluşturuyor.

Klasik kadınlara özel süet fikirleri

siyah suet topuklu

Siyah kalın şeritlere kısa ve kalın topuklar eklendiğinde karşı koymak biraz zor. Çünkü bu tasarıma yuvarlak burun tasarımının da eklenmesi ile ayakkabı tasarımlarının zekice modernizmi ve klasikleri bir araya getirdiğini belirtebiliriz. Ayakkabılarında 70’lar tarzı kombinlerine uyum yakalaması beklentisini taşıyanlar için siyah süetin kullanıldığı modellerin kesinlikle incelenmesi gerekiyor.

siyah suet topuklu

Nispeten modern fikirler için bilekten bağcıklı modellerde kısa kalın topuk kullanmak mantıklı bir seçim olacaktır. Özellikle de havaların ısınması ile daha sık göreceğimizi tahmin ettiğimiz bu modellerde şeritlerin burnu açık bırakacak şekilde daha ince kesildiği modeller, mini etek gibi cesur parçaları daha kadınsı göstermek için ideal olabilir.

siyah suet topuklu

Platform topuklarda süet şıklık fikirleri

siyah suet topuklu

Platform topuk denince akla ilk gelen renklerden biri siyah ve ilk gelen dokumalardan biri de süet. Bu iki vazgeçilmez ögenin bir araya geldiği modellerde rahatlık da ön plana çıkacağından gündelik kombinler için ideal bulmak mümkün.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*