Bohem Saç Modelleri ile Doğallığınız IşıldasınYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Modada eskiye dönüş ile saçlarda bohem tarz trendi

Hippileri anımsatan görünümler, doğallığın ön planda olduğu tarzlar ile bohem saçlar günümüz modern kadınının da geçmişte olduğu gibi gözdesi. Özellikle genç kadınların severek gündelik kullanımda tercih ettiği bohem saç modelleri ile siz de kendinizi doğanın bir parçası gibi hissedebilirsiniz. Size özel seçtiğimiz yapımının pratikliği yanı sıra güzelliği ile de gözlerinizi alacak bohem saçları incelemeye hemen şimdi başlayın.

Çiçekler

bohem saclar

Doğallığın bohem tarzın olmazsa olmazı olduğunu söylemiştik. Doğanın en kadınsı ve narin yüzü olan çiçekler de haliyle bu tarzın tacı halini almış durumda. Saçlarınızda farklı renklerde doğal çiçekler ile örgülerinizi renklendirmeniz ve daha dikkat çekici kılmanız mümkün. Örgüler ise bu tarzın olmazsa olmazı. Ancak örgü konusunda iyi değilseniz ya da örgülerden hoşlanmıyorsanız endişe etmeyin, size göre de örgülerin değişik uyarlamalarını bulabilirsiniz.

bohem saclar

Saçlarınızı kulaklarınızın iki yanından kalın birer tutam olarak alın. Dilerseniz örerek dilerseniz twist hareketleri ile döndürerek başınızın arkasına kadar getirin. Başınızın arkasında bir tel toka yardımıyla sabitlediğiniz saçlarınızı yine aşağı doğru kalın bir örgü halinde indirin. Örgülerinizin dağınık olmasından endişe ediyorsanız hiç merak etmeyin, bu tarzın doğallığının biraz da dağınıklığından geldiğini hatırlatmak isteriz.

Saç aksesuarları

bohem saclar

Saçlarınızda aksesuarlara yer vermenizi de mümkün kılan bohem tarzdabu konuda en sık gördüğümüz seçenek elbette ince saç bantları. Eğer aksesuara sahip değilseniz ya da kullanmayı sevmiyorsanız, elbette size göre de bir seçenek var. Saçlarınızdan alnınızı çevreleyen bir taç yapmayı düşünmeye başlayabilirsiniz!

bohem saclar

Saçlarınızda yandan kalın örgüler yaptıktan sonra ellerinizle her bir boğumu hafifçe gevşetin. Bu daha sade ve doğal bir görünüm için önemlidir. Ancak şıklığını taçlandırmak isterseniz dilerseniz lastik ince bantlar ya da incili saç aksesuarlarından faydalanabileceğinizi de unutmayın.

bohem saclar

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*