Boho Desenli Ayakkabı Modelleri ile CanlanınYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Ayaklarda bohem figürler trendi

Bohem tarzın uygulayıcılarının da çok iyi bildiği üzere, renkli ve etnik duyguları yansıtan bu stilin en belirgin özelliği renkli, senkronik ve geometrik desenlerin yoğun bir biçimde kullanılarak moda parçaların renklendirilmesi ve canlandırılması. 2017 Ayakkabı modasını da etkisi altına alan bohem tarz desenler, el işlemesi görünümleri ve içinizi hareketlendirecek tasarımları ile ayakkabılarında yoğun görünümü sevenlerin favorisi olmaya aday.

Bu görünüme destek sağlayacak saç modelleri için Bohem Saç Modelleri ile Doğallığınız Işıldasın yazımıza göz gezdirmeyi de unutmayın.

Dolgu topuklar

Yazın rahatlık konusunda adeta bir kurtarıcılık sağlayan topuk modeli dolgu topuklar, boyu kısa olduğu için kendine uygun ayakkabı bulma konusunda eli hep topuklulara giden ancak bu yüzden rahat edemediği ayakkabıların içerisine kendini hapsetmek zorunda kalan hanımlar için ideal bir tasarım.

Dolgu topukları rengarenk göreceğimiz 2017 ayakkabı modası, ayakkabılarda desenleri kullanmak için tasarımcılara böylesine boş bir alan yarattığında bu tasarımcılar da elbette boş durmuyor ve bu geniş alanı, boho stil desenler ile donatıyor. Üst kısımdan bakıldığında klasik deri tasarımlarının metal klips detayları ile tasarlandığı açıklı ve koyulu birçok renk seçeneğine sahip olan bu ayakkabılarda işin bütün sırrı dolgun ve geniş topuk kısmında başlıyor.

İnce topuklar

İnce topukların sağladığı kadınsı zarafeti hiçbir rahatlığa değişmek istemeyen kadınlar için ise yine rengarenk fikirler ortaya konuyor. Kışın bütün puslu havasını ve soğukluğunu üzerinizden atmanıza yarayacak bu desenler için turuncu, sarı ve elektrik mavisi gibi zıt renklerin kombinlenmesinden ilham alınıyor. Bu zıtlıktan doğan uyuma desenlerin hipnotize eden görüntüsü eklenince bohem stile ait desenlerin modern kalıplarda kullanıldığı bu ayakkabı modellerine karşı koymak zor olabiliyor.

Rahat modeller

bohem desenli ayakkabilar

Bohem stilin yansımalarını süet dokumalar ile birlikte kullanan tasarımcılar bu konuda düz taban iskarpinlerin sağladığı rahatlığı da sizlere bir alternatif olarak sunmayı ihmal etmiyor.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*