Bot Modellerine Kadınsı DokunuşlarYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Capcanlı Bot Modelleri

Kışların uzun yıllardır vazgeçilmezi bot modelleri, unisex tarzı andıran sert duruşu ile sportifliğin kullanılabileceği kış günlerinde çoğumuzun aklına ilk gelen seçenek oluyor. Ancak ayakkabı modasının kadınsı dokunuşlar ile revize edildiği günümüzde 2017 bot modelleri de bundan nasibini alıyor ve farklı renk ve desenlerden, topuklu botlara kadar birçok farkı bot tarzı bulabilmek mümkün olabiliyor. O zaman siz de tarzınıza bağlı olarak bahar günlerinde dahi kullanabileceğiniz, özellikle de kışın ayaklarınızdan çıkarmak istemeyeceğiniz bot modellerini yakından incelemeye hemen şimdi başlayabilirsiniz.

Bot Modelleri

Farklı renkler ve desenler

Kadınlar için renklilik, özellikle aşık olduğumuz ayakkabılarımızda olmazsa olmaz. Ancak kış geldiği için botlarınızda klasik renklere mahrum kalmak ve canlı renkleri ayaklarınızda taşıyabilmek için yazı beklemenizin şart olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bot modelleri bu kış kadınlara özel genç ve yenilikçi renklerle karşımıza çıkıyor. En uçuk mavilerden, bordolara kadar renk alternatifi konusunda oldukça cömert davranılan 2017 ayakkabı modelleri geçen senelerde pembe tonları ile işaretini verdiği renkliliği bu sene doruklara taşıyor.

Bot Modelleri

Topuk kısmında kahve siyaha sadık kalınan bot modellerinde üst kısım ise kış günlerine kafa tutarcasına bir renklilik sunuyor. Ayakkabılarında dikkat çekiciliği seven özellikle genç hanımlar için karar vermek renk çeşitliliğinin yanı sıra desen çeşitliliğinin de işin içine girmesi ile kafa karıştırıcı bir işe dönüşebiliyor.

Bot Modelleri

Kadınlara özel topuklar

Botlarda görmeye alışık olduğumuz topuklar genelde süet ya da deri ayakkabı modellerinin zarif ve şık modellerinde görülürken, artık sportif bot modellerinde de kadınsı dokunuşlar ile kalın topuk kullanımına rastlanıyor.

Bot Modelleri

Kısa boylu olmasından şikayetçi olan hanımlar için kurtarıcı olacak gibi görünen bu bot modellerinde de tıpkı düz tabanlarda olduğu gibi renk ve desen çeşitleri bulmak mümkün olabiliyor.

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*