Bronz Tene Makyaj Yapmanın İnceliklerini KeşfedinYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Bronz ten makyajı için öneriler

Havalar ısındıkça akıllara yazın gelişi geliyor, deniz kenarında keyif yaparak güneşlendiğimiz günleri özleyenlerin kanı şimdiden kaynamaya başlıyor. Ancak kadınlar için yaz geldikçe tarz değişimi de hissediliyor ve bu konuda en çok da nasibini makyaj modelleri alıyor. Makyaj modelleri arasında ise bronz tene uygun modellerin en çok merak edilenler ve uygulanmak için sırada bekleyenler arasında olduğunu söylemek yanlış olmaz. Bu sebeple sizler için yazı erken karşılamanızı sağlayacak bronz tene makyaj önerileri ile güneşin tüm ışıltılı güzelliğini yüzünüze yansıtmayı teklif ediyoruz.

Bronz ten için makyaj yapmanın püf noktaları

Bronz bir teni daha da belirgin kılmanın en önemli ipucu parıltılı bir renklendirme sağlamaktır. Yani cildinizde güneşin parıltısı için yer açmalı ancak böylesi cesur ve dikkat çekici bir görüntü için renk uyumunu da elden bırakmamalısınız.

bronz makyaj

Gözlerinizde ve teninizde bronzluğa uygun toprak renklerini tercih etmenizi öneririz. Ancak güneşin yıpratıcı etkilerinden uzakta olduğunuzu ve sağlıklı bir cilt rengine sahip olduğunuzu göstermek adına dudaklarınızda biraz daha canlı renklendirmeler yapmanız yanlış olmaz.

bronz makyaj

Yaz makyajı olarak kullanacağımız bu makyajda fazla abartıya yer vermemeliyiz. Yüzümüzde doğal bir renklilik ve ışıltı olması bronz tenin doğal güzelliğini vurgulamak için şart. Bu sebeple parıltıyı burun, çene ve elmacık kemikleri çevrenizde kullandıktan sonra hafif bir pembe ruj ve hafif bir bronzer etkisi ile makyajınızı tamamlamanız mümkün.

bronz makyaj

Kapatıcı ürünlerinizi cildinizle olabildiğince uyumlu seçmek size yazın doğal havasını verecektir. Bunun için çok katmanlı fondötenler ya da pudralar yerine cildinizin fazla yağlanmasını engelleyecek su bazlı ürünler ile basitçe kusurları kapatın ve sonrasında parlaklığın verdiği özgüvenin tadını çıkarın.

bronz makyaj

Kaşlarınızı biraz kalın bırakarak bu doğallığı destekleyebilir, farınıza uygun tonlarda kaş farlarını deneyebilirsiniz.

bronz makyaj

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*