Bu Bahar Ayağınızdan Çıkarmak İstemeyeceğiniz Ayakkabı TrendleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

En beğenilen ayakkabı modellerini keşfedin

Bahar demek canlılık ve hareketlilik demek. Bu süreçte ayaklarınızda şıklık ve renklilik kadar rahatlığın da ön planda olduğu ayakkabılarda tercih etmeniz, sizi bahara hazırlayacak en önemli kriter. Siz de şimdi size özel seçtiğimiz bahar trendlerinde ayakkabıların farkını yakalamak için bizi takip edin.

Spor rahatlığı

bahar ayakkabilari

Spor ayakkabılar baharın gelişi ile birlikte ağır bot ve çizmelerden bir an önce kurulup rahatça saatlerce sokaklarda vakit geçirmek isteyenlerin ilk tercihi. Bu sene ayakkabılarda doğal renkler gördüğümüz spor modeller, nude tonlar ve soft pudra pembeler spor ayakkabıları alışık olmadığımız kadar yumuşak bir halde görmemizi sağladığı gibi hanım hanımcık kombinlerimizde de bu rahatlığı kullanabilmemizi sağlayan bir avantaj.

bahar ayakkabilari

Çiçek işlemelerinin el nakışı formunda karşımıza çıktığı ayakkabılarda bu sezonun gözdesi olan bilekten bağcıkları hemen görebiliyoruz. Düz taban yapısı ile hafiflik ve rahatlık vaat eden bu ayakkabılarda kalın şerit alanı işlemeler için oldukça geniş bir zemin vermiş. Bu zemini hemen değerlendiren tasarımcılar ise beyaz aydınlığını çiçekler ile süslemeyi ihmal etmiyor.

bahar ayakkabilari

Soft renkleri elbette yalnızca spor ayakkabılarda görmekle kalmıyoruz. Mavi ve yeşilin pastel tonlarına bizleri hayran bırakan yarım topuk ayakkabı modelleri, tarzında nostalji havası estirmek isteyenlere göre.

bahar ayakkabilari

Nostalji için şüphesiz puantiye ve çizgili desenleri de kullanmak, bahar ayları için ideal bir seçenek. Mavi zemin üzerinde beyaz puantiyeler, mercen rengi ile birlikte kullanılan zebra çizgiler, ayaklarınızda hem babet rahatlığını hem de 60’lar rüzgarını taşımanız için düşünülmüş başarılı tasarımlar. Bu ayakkabılarınızın bu desen çeşitliliğine uygun oalrak ne giymeniz gerektiği konusunda tereddüt ediyorsanız beyaz renkli şile bezi bir elbise, üzerine kot ceket ya da mini bir short ve iri bir hasır şapka ile gayet tarz duracağınızdan emin olabilirsiniz.

bahar ayakkabilari

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*